home Niusy, Wydarzenia Zijen Su na koncertach w lubuskim

Zijen Su na koncertach w lubuskim

Chodź formacja Zijen Su nie jest składem „rockowym” to z wielka radością ich powitamy na zbliżający się weekend. rapowo-reggałowo-dancehallowa ekipa zawita na dwa koncerty do naszego województwa.

.Zagrają:

– 10.10 – Gorzów, klub C-60, godz. 20:00

– 11.10 – Sulęcin, klub u Bulka, godz. 20:00

Zijen Su to zespół niezrównoważonych MC 🙂 których łącz pasja, muzyka ale przede wszystkim przyjaźń, pochodzą z Trzciamajki i tam działają.

ZIJEN SU (ZIJEN SULAM) to zespół powstały chyba:) w 2009 roku. Zapoczątkowali go Lemur oraz Demo z prostej przyczyny chęci robienia muzyki w takiej formie jaką się jarali. Wspólnie wydali pierszy krążek własnym nakładem pt. ZAKOCHANI W NIEDOJRZAŁOŚCI który pokazuję jak mocno nie chcieli dojrzeć do dorosłości choć rzeczywistość od nich tego wymagała. Płyta ta jest mixem uczuc, emocji i przygód z danego okresu ich życia przyklepane puentą. Po pierwszej płycie nagranej we własnej kuciapie czyli SPOKO GADKA STUDIO które wtedy mieściło się w Poznaniu wrócili do Trzciamajki po studiach i probach studiowania 🙂 i tu mocno wkrecili się w współpracę z wokalistami zespołu BEZJAHZGH czyli Norba i Paproch. Połączyła ich muzyka i chęć jej dawania innym, 4 różne charaktery 4 różne flow i 4 różne podejścia do muzyki dały efekt który już niebawem będzie słychać wszędzie (oby 🙂 ). Premiera nowego albumu pod tytułem ZIJEN SU-MIENIE napewno w 2014 ale więcej szczegółów wkrótce gdy dopniemy wszelkie detale.

https://w

ZS gorzów

  

vvvvvvvvvvvvv