home Niusy, Wydarzenia Zapraszamy na koncert MOST w ramach LDR Fest !!!

Zapraszamy na koncert MOST w ramach LDR Fest !!!

Nowy Festiwal Rockowy: Lubuskie Dobrze Rockuje zaprasza na koncert eliminacyjny do Finału Festiwalu. W czwartek 22 grudnia 2016 o godz.20.00 w zielonogórskim klubie JAZZKINO zagra zespół MOST z Zielonej Góry. Zespół zaprezentuje muzykę z pogranicza rocka i metalu. Wstęp na koncert jest wolny !!!

Zespół MOST istnieje dwa lata, levcz każdy z nas ma za sobą występy z kilkoma składami muzycznymi. Gramy energetycznego rocka z domieszką heavy metalu, hard rocka i punku. Mamy za sobą występy min. Na Bachanaliach 2014, w przeglądzie Rock Nocą, WOŚP Głogów 2014, kilka koncertów z zespołem aTom z Wrocławia oraz liczne koncerty na scenach klubów zielonogórskich. Zespół MOST. MOST wieku, MOST stylu, MOST doświadczeń życiowych, MOST upodobań. Różni nas wiele ale łączy granie – MOST.

Bogumił Kiraga – Perkusja
Marek „Bas” Brodzik – Gitara Basowa
Piotr Kiraga – Gitara i Wokal
Marcin Bogacz – Gitara i Wokal

*******************************
wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1819851584905018/

*******************************
Data: 22.12.2016 (czwartek) godz.20.00
wstęp wolny !!!

*******************************

Miejsce:
JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://www.facebook.com/jazzkino

*******************************

Lubuskie Dobrze Rockuje
Festiwal Rockowy 2017

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość. Wydarzyło się coś wyjątkowego w naszym województwie, coś co odbywać się będzie po raz pierwszy. Zawiązał się kolektyw pomiędzy projektem „Lubuskie Dobrze Rockuje” (Sulęcin), gorzowskim klubem „C-60” i zielonogórskim klubem „JazzKino”, aby wspólnie działać na rzecz szeroko rozumianych rockowych dźwięków w naszym regionie. Po krótkich rozmowach, krótkich ponieważ wiedzieliśmy wspólnie, jaki mamy cel, ustaliliśmy, iż organizujemy największy i być może najdłuższy festiwal na naszych lubuskich ziemiach. Grać będziemy w Gorzowie w środy i Zielonej Górze w czwartki przez pół roku, to blisko 20 koncertów w każdym mieście, czyli razem 40 gigów. Czterdzieści prezentacji zespołów zgłoszonych na nasz przegląd. Eliminacje ruszają od połowy listopada 2016. Zespoły mogą się zgłaszać z całej Polski i z zagranicy. Profesjonalne jury oceniać będzie każdy występ, by móc wybrać najciekawsze kapele, które zostaną zakwalifikowany do ostatecznej części konkursowej, która odbędzie się w Sulęcinie na początku czerwca ( termin finału podamy niebawem). Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ldrfestiwal@gmail.com, a karta zgłoszenia do pobrania ze strony:

http://lubuskie.dobrzerockuje.pl/festldr/

*******************************

Partnerami Festiwalu są:

iCoTam – Stowarzyszenie Działań Twórczych
Klub C-60 w Gorzowie Wielkopolskim
Klub JazzKino w Zielonej Górze
Sulęciński Ośrodek Kultury

oraz

Art Of Underground
Portal Muzyczny NYSKA TV
Studio Tatuażu Viking – Zielona Góra
Sulęcin24.pl – miejski portal informacyjny
MS Backline – Zielona Góra
Infoludek.pl
Radio Index – Zielona Góra
Rock Rebelia – niezależny front rockowy

czekamy na innych partnerów !!!

Kontakt:

Jacek Filipek – 501 758 991 (koordynator projektu )
Festiwalowy adres e-mail: ldrfestiwal@gmail.co

*******************************