home Niusy, Wydarzenia Wieczory z Muzyką Włoską w Zielonej Górze

Wieczory z Muzyką Włoską w Zielonej Górze

Restauracja Winiarnia Bachus serdecznie zaprasza na wyjątkowe Wieczory z Muzyką Włoską. Włoskie utwory przy akompaniamencie gitary zaśpiewa Katarzyna Młynarczyk – studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Na gitarze zagra Mateusz Serafin. Podczas tych wieczorów nasi kucharze zaserwują włoskie niespodzianki kulinarne. Koncerty odbędą się w piątek i sobotę 22 i 23 marca 2019 od godz.20.00. Wstęp na koncerty jest wolny.

♫★♫★♫★♫★♫★♫

Katarzyna Młynarczyk – studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa ze specjalnością wokalistyka jazzowa, absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Lipińskiego w Lublinie w klasie altówki u Katarzyny Czerniawskiej, pasjonatka języka i kultury włoskiej. Muzyką zainteresowała się w wieku 7 lat. Śpiewała na festiwalu “Noc Kultury” w Lublinie oraz grała na zagranicznych scenach międzynarodowych kursów muzycznych International Musical Friendship. Od 5 lat uczy się języka włoskiego i poszerza wiedzę o Włoszech poprzez liczne wyjazdy i kontakty z Włochami.

Mateusz Serafin – muzyką zainteresował się w wieku 13 lat i w tym też czasie rozpoczął naukę na gitarze elektrycznej u Adama Herbowskiego. Od tego czasu nieprzerwanie rozwija swój warsztat i wiedzę. Grał w wielu zespołach i uczestniczył w projektach min. Care Not, Muzyczni, Cherry Daiquiri. Koncertował przed Mr. Zoob, Radio Bagdad, Apostate, Mela Koteluk oraz grał na festiwalach zajmując wysokie miejsca. Był wykładowcą na „ Warsztatach Muzycznych w Kołobrzegu”. Aktualnie studiuje Jazz i Muzykę Estradową oraz uczy w szkole muzycznej MusicHome.

♫★♫★♫★♫★♫★♫

Data: 22.03.2019 (piątek)

Data: 23.03.2019 (sobota)

Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

♫★♫★♫★♫★♫★♫

Miejsce: Restauracja Winiarnia Bachus Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1 www.facebook.com/WiniarniaBachus http://www.winiarnia-bachus.pl

♫★♫★♫★♫★♫★♫
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!
To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.

♫★♫★♫★♫★♫★♫