home Niusy, Wydarzenia Wieczór Muzyki Filmowej w zielonogórskim Bachusie !!!

Wieczór Muzyki Filmowej w zielonogórskim Bachusie !!!

Restauracja Winiarnia Bachus serdecznie zaprasza na wyjątkowy Wieczór z Muzyką Filmową. Aranżacje znanych utworów wykonają dla Państwa: Magdalena Janicka – wokal, Alan Racz – saksofon oraz
Hubert Łachacz – fortepian. Koncert odbędzie się w piątek 15 marca 2019 od godz.20.00.

★★★★★★★★★

Magdalena Janicka – studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności wokalistyka jazzowa. Uczestniczka 8. Edycji programu „The Voice of Poland”, której udało się wyśpiewać miejsce w odcinkach na żywo – 16stu najlepszych głosów w Polsce!

Hubert Łachacz – absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze na profilu jazz i muzyka rozrywkowa.

Alan Racz – saksofonista / muzyk sesyjny,angażuje się w rozmaite projekty, udzielając brzmienia saksofonu zespołom i artystom z pogranicza popu, soulu, jazzu oraz szeroko pojętej muzyki rozrywkowej.

★★★★★★★★★

Data: 15.03.2019 (piątek)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

★★★★★★★★★
Miejsce:
Restauracja Winiarnia Bachus
Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1
www.facebook.com/WiniarniaBachus
http://www.winiarnia-bachus.pl

★★★★★★★★★
Bilety: 20 zł
Rezerwacje: tel. 511 161 212

★★★★★★★★★
wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/544765589380390/

★★★★★★★★★
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!
To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.
★★★★★★★★★