home Wydarzenia Wake Up and Live ONLINE – podsumowanie

Wake Up and Live ONLINE – podsumowanie

Dobiegła końca XIV edycja Wake Up and Live – Festiwalu Muzyki i Sztuki. Pomimo najszczerszych chęci, nie byliśmy w stanie zrealizować festiwalu w takiej formie jak zawsze – postawiliśmy zatem na wersję online wydarzenia. Było inaczej, ale mimo wszystko wyjątkowo, a wszystko za sprawą fantastycznych artystów, którzy wystąpili dla Was w ciągu tych dwóch dni.
W piątkowy wieczór czas umiliły nam dwa sety DJskie – tego dnia miksowali dla Was DJ Nambear oraz K-Jah Sound.

Sobotnia transmisja zrealizowana była przez HTS LIVE (Horyzont TV Słubice) i obejmowała trzy koncerty na żywo – jako pierwsza na scenie wystąpiła AnEmJa, gościliśmy także znany sulęcińskiej publiczności zespół ETA. Gwiazdą wieczoru był Sidney Polak, i to jego występ zamknął tegoroczną edycję festiwalu. Zrealizowane materiały są dla Was nadal dostępne – w mediach społecznościowych (profile FB Sulęcińskiego Ośrodka Kultury, festiwalu Wake Up and Live oraz Klubu u Bulka), a także na kanale YouTube Sulęcińskiego Ośrodka Kultury.

Linki:
Koncert AnEmJa – https://www.youtube.com/watch?v=IvA6fwDdnVE
Koncert zespołu ETA – https://www.youtube.com/watch?v=QeCzkKtk2EE
Koncert Sidneya Polaka – https://www.youtube.com/watch?v=cGegejpH2Qg

Ogromne podziękowania należą się niezawodnej ekipie HTS LIVE oraz wszystkim patronom medialnym, którzy współpracowali z nami przy organizacji i promocji XIV edycji festiwalu. Dziękujemy!

Możemy również oficjalnie ogłosić przyszłoroczną datę XV edycji Festiwalu Wake Up and Live. Spotkajmy się w dniach 04-06.06.2021 – zapiszcie sobie w kalendarzu i do zobaczenia!