home Niusy, Wydarzenia Wake Up and Live – music festiwal startuje 8 lutego

Wake Up and Live – music festiwal startuje 8 lutego

 logo wake up & live 2014

Informujemy, iż  08 lutego br. wystartuje nabór zespołów do części konkursowej festiwalu WAKE UP and LIVE, który odbędzie się w dniach 30/31.05 – 01.06. 2014 

VIII edycja festiwalu WAKE UP and LIVE odbędzie na terenie Campingu Marina w pięknych okolicznościach przyrody w samym środku lasu nad jeziorem Ostrowskim w miejscowości Ostrów około 7km od centrum Sulęcina.

Festiwal daje szansę młodym i debiutującym zespołom grającym muzykę reggae, rock, folk, etno, funk, jazz czy blues na zaprezentowanie się szerszej publiczności w towarzystwie uznanych artystów oraz na zdobycie doświadczenia scenicznego i medialnego dzięki profesjonalnej obsłudze festiwalu oraz współpracy z portalem muzycznym NyskaTV.

WAKE UP and LIVE 2014 planowany jest, jako wydarzenie o międzynarodowym charakterze.Do współpracy zaproszone zostały zaprzyjaźnione ośrodki z Czech, Białorusi oraz Niemiec. Wybiorą one w swoich krajach zespoły, które wystąpią drugiego dnia festiwalu z laureatem polskiej części konkursu oraz gwiazdami.

WAKE UP and LIVE to nie tylko koncerty muzyczne, to również wiele imprez towarzyszących, m.in. WAKE UP KIDS z atrakcjami dla najmłodszych fanów muzyki i ich rodzin oraz Strefa LIVE dla młodzieży i dorosłych, a w niej m.in. spotkania z organizacjami pozarządowymi, wystawy, pokazy filmów itp.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej www.wakeupfestiwal.pl oraz profilu fb – https://www.facebook.com/wakeupfestiwal

O szczegółach tego festiwalu będziemy Was informować na bierząco.

Patronem  festiwalu jest Lubuskie Dobrze Rockuje