home Wydarzenia Wake Up and Live – Festiwal Muzyki i Sztuki / Sulęcin / 31.05-02.06.2019

Wake Up and Live – Festiwal Muzyki i Sztuki / Sulęcin / 31.05-02.06.2019

Wake Up and Live – Festiwal Muzyki i Sztuki – piknik muzyczny
31.05-02.06.2019 r.
Wstęp całkowicie BEZPŁATNY!


Wake Up and Live to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy nam niezmiennie od trzynastu lat.
Na przestrzeni lat Wake Up and Live stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają nie tylko zespoły zza granicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael), ale i internacjonalni słuchacze.
To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki (rock, reggae, punk, ska, hip hop, soul), wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Piknik charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE- wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, akcje charytatywne, bogata oferta gastronomiczna i wiele innych.
Ważnym elementem wydarzenia jest Wake Up Kids, czyli ostatni dzień festiwalu. To rodzinny czas pełen atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych. W 2019 roku planujemy poszerzyć nasze niedzielne działania o Wake Up Senior.

Wake Up and Live – tego nie możecie przegapić!

 

wake up-wszystkie informacje.. PDF-07

XIII edycję festiwalu wspierają:

logo wwww