home Wydarzenia Tribute FEST SULĘCIN / 30.11.2018 r – Elvis Presley, Led Zeppelin, Dżem, Nirvana

Tribute FEST SULĘCIN / 30.11.2018 r – Elvis Presley, Led Zeppelin, Dżem, Nirvana

Tribute FEST
30.11.2018 r., piątek
Sulęciński Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin

Godz. 18:00 – otwarcie bramek
Godz. 19:00 – start!
Bilety: 25/35/40 zł (info niżej)

***

Tribute FEST jedyne takie muzyczne wydarzenie w województwie lubuskim, upamiętniające takich wykonawców jak: Elvis Presley, Led Zeppelin, Dżem czy Nirvana. Do współpracy nad tym projektem zaproszeni zostali: Marcin Życzyński, zielonogórska formacja Cadillac, zespół Jam Band oraz M. Others – artyści z Ukrainy.’

Tribute FEST to idealny pomysł na andrzejkowy wieczór. Spędź go w Sulęcińskim Ośrodku Kultury! Hity lat 60-tych, 70-tych, 80-tych oraz 90-tych to najlepsze z możliwych muzycznych propozycji. Z myślą o Was przygotowaliśmy aż cztery wyjątkowe koncerty, podczas których usłyszycie muzykę największych legend rocka, w wykonaniu muzyków z Polski i zagranicy.

Tribute FEST – wystąpią:

Marcin Życzyński – Elvis Presley

Marcin Życzyński to impersonator Elvisa Presleya, pasjonat jego osoby i muzyki. Lider zespołu ELVIS.PL, wielokrotnie towarzyszył na scenie zespołowi Luxtorpeda. Organizator pierwszego w historii koncertu oryginalnego zespołu Elvisa Presleya w Polsce oraz festiwalu z okazji 40. rocznicy śmierci króla rock’n’rolla. Miał zaszczyt jako jedyny impersonator Elvisa w Polsce wystąpić na scenie z legendarnymi muzykami Elvisa Presleya z „TCB Band” oraz amerykańskim chórem gospel „The Imperials”. Jego koncerty to połączenie subtelnego humoru z nutą refleksji i piękna.

Cadillac – Led Zeppelin

„Nazywamy się Zespół Cadillaci uwielbiamy grać covery. Tym razem stawiamy na Led Zeppelin. Led Zeppelin to najlepszy zespół rockowy wszech czasów – koniec, kropka. Ich eklektyczna muzyka, meandrująca między starym folkiem, bluesem i heavy metalem ukształtowała nasze gusta. Jest to muzyka „światła i cieni”, zderzenie hippisowskiego idealizmu z mistycyzmem i czarną magią, dziecięcej niewinności z wulgarnym erotyzmem. Muzyka Led Zeppelin nie jest łatwa do grania, ale z zespołem CADILLAC uwielbiamy to robić.” – tak sami o sobie mówią artyści. Sprawdźcie na żywo już 30 listopada w SOK!
Riffy Jimmiego Pagea są pogięte, bębny Johna Bonhama niewiarygodnie ciężkie, linie wokalne Roberta Planta boleśnie wysokie, a różnorodność dźwięków tworzonych przez Johna Paula Jonesa po prostu przytłacza… Dlatego zespół CADILLAC poświęca bardzo dużo czasu na próby, nierzadko zaniedbując inne obowiązki. Lecz gdy już zacznie wychodzić, to uczucie satysfakcji jest nie do opisania. Granie takich numerów jak Black Dog, Dazed and Confused, Kashmir i Whole Lotta Love daje im mnóstwo radości i energii.

Jam Band – Dżem

Jam Band to projekt stworzony w celu upamiętnienia twórczości nieodżałowanego wokalisty zespołu Dżem – Ryszarda Riedla. Jego pomysłodawcą jest Łukasz „Łyczek” Łyczkowski, lider zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO.
Charyzma, zaangażowanie i niesamowity kontakt z publicznością sprawiają, że koncerty JAM przypominają występy za czasów Dżemu z Riedlem. A wszystko to podane w akustycznym sosie, co nadaje szczególny klimat temu projektowi muzycznemu…

M. Others – Nirvana

Rozciągnięte flanelowe koszule, zdeptane trampki, zachrypnięte głosy, zmierzwione fryzury, przestesterowane gitary, depresyjne piosenki…
Zapraszamy Was na koncert-hołd złożony Nirvanie i Curtowi Kobainowi, najważniejszym spośród grungowej „wielkiej czwórki z Seattle”. Zagrają dla nas M.Others z Ukrainy, wielcy fani twórczości Kurta, Krista i Dave’a, którzy sami pozbawieni możliwości zobaczenia ich na scenie, postanowili dać innym możliwość przeżycia namiastki „emocji tamtych koncertów”.
Jak sami piszą: „Zabrzmią Twoje ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo
na pewno znasz je na pamięć. To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!”

INFO O BILETACH:

Bilety: 25/35/40 zł
25 zł – bilety w tej cenie kupicie do 20.11
35 zł – bilety w tej cenie kupicie w dniach 21.11-29.11
40 zł – cena biletów w dniu koncertu

Sprzedaż biletów na miejscu, w Sulęcińskim Ośrodku Kultury (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub płatność przelewem – numer konta bankowego – 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew zatytułowany „Imię i nazwisko, TRIBUTE FEST” – bilety opłacone w ten sposób będą do odbioru w dniu koncertu na bramce.

Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 506 070 879