home Niusy, Wydarzenia Tatuaże Zamiast Futra w Czarnym Kruku

Tatuaże Zamiast Futra w Czarnym Kruku

Tym razem Tatuaże Zamiast Futra wędrują do Zielonej Góry.
Będziemy wspólnie z ekipą Czarnego Kruka robić trochę dobra dla zwierząt hodowanych na futra. Tego dnia w ramach Kampanii będziecie mogli sobie zrobić tatuaż, z którego zysk zostanie przekazany Stowarzyszeniu Otwarte Klatki ♥. Wydarzenie będzie miało charakter walk-in day – kto pierwszy ten lepszy. Zapraszamy zatem w najbliższą sobotę 17 lutego 2018 w godz.12.00-18.00 do zielonogórskiej pracowni tatuażu Czarny kruk.

*******************************
Tatuaże Zamiast Futra:

Jednym z głównych celów, które cierpliwie realizujemy już od samego początku istnienia naszej organizacji, jest walka o wprowadzenie zakazu hodowli zwierząt futerkowych. Wierzymy, że jest to cel nie tylko ważny etycznie, ale i osiągalny. Kampania Tatuaże zamiast futra zrodziła się z naszej współpracy z tatuatorami i piercerami, którzy popierają nasze dążenia.

Wspólnie stworzyliśmy projekt, który ma przekonywać, że prawdziwe piękno nie może być okupione niczyją śmiercią. Podczas zaplanowanych akcji tatuatorskich udowadniamy, że tatuaż jest lepszą ozdobą! Cały dochód z projektu przeznaczony jest na realizację naszych celów statutowych – z każdym wykonanym tatuażem jesteśmy o krok bliżej naszego celu.

internet:
http://www.otwarteklatki.pl/tatuaze-zamiast-futra/

*******************************
Data: 17.02.2018 (sobota)
Godziny trwania akcji: 12.00-18.00

Miejsce:
Pracownia tatuażu Czarny Kruk
Zielona Góra, ul. Drzewna 15
http://czarny-kruk.com/

*******************************
Współorganizacja / info / promo:
Art Of Underground
https://www.facebook.com/Art-Of-Underground

***************************
wydarzenie na facebook:
www.facebook.com/events/1344189292394114/