home Wydarzenia Rock & Beer Fest 2019

Rock & Beer Fest 2019

Rock and Beer Fest 2019 – III edycja
Sulęciński Ośrodek Kultury
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
08-09.02.2019 r.

Bilety:
Piątek – 15 zł
Sobota – 50/60 zł (możliwość zapłaty przelewem – numer konta bankowego: 87 1240 3624 1111 0000 3063 3313, przelew z dopiskiem „Rock&Beer Fest 2019”)

Sprzedaż na miejscu w Sulęcińskim Ośrodku Kultury od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
Rezerwacja biletów oraz szczegóły pod numerem telefonu: 506 070 879.

***

Rock and Beer Fest., to największa tego typu impreza w regionie, organizowana w pomieszczeniu zamkniętym i pierwsza tak duża w noworocznym kalendarzu wydarzeń Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Zapraszamy na trzecią odsłonę owianego legendami wydarzenia – dwa dni, dwie sceny, muzyka 100% na żywo i oczywiście Piwna Rewolucja* z ponad setką gatunków piw!
Rock and Beer to prawdziwa uczta dla koneserów dobrego rockowego grania i złocistego trunku!
W tym roku podczas III edycji wydarzenia wystąpią:

PIĄTEK 08.02.2019 r., Klub u Bulka
* DOBRE PIWO
https://web.facebook.com/dobre.piwo.gubin/
SOBOTA 09.02.2019 r, Sala Widowiskowa SOK
* LUXTORPEDA
https://www.facebook.com/LUXTORPEDA/
* POWER OF TRINITY
https://www.facebook.com/OfficialPowerOfTrinity/
* LA NINIA
https://www.facebook.com/laniniaofficial/
* PENERRA
https://www.facebook.com/penerra/

O zespołach:

LUXTORPEDA – Luxtorpeda powstała w 2010 roku z inicjatywy gitarzysty i wokalisty Roberta Friedricha, znanego z zespołów: Acid Drinkers, Arka Noego, Kazik na Żywo i 2Tm2,3. Muzyk do współpracy zaprosił związanych z zespołem 2Tm2,3 gitarzystę Roberta Drężka i basistę Krzysztofa Kmiecika oraz ówczesnego perkusistę Turbo i zespołu Armia Tomasza Krzyżaniaka. W 2011 roku w trakcie nagrywania albumu skład uzupełnił wokalista Przemysław „Hans” Frencel, raper znany z duetu Pięć Dwa.
Dyskografia:
„Luxtorpeda” 2011
„Robaki” 2012
„A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki” 2014
„MYWASWYNAS” 2016

POWER OF TRINITY – Łódzki zespół wytworzył swój oryginalny styl na łączeniu gatunków na pozór bardzo od siebie odległych. Mocne surowe, rockowe riffy współgrają z elementami charakterystycznymi dla muzyki dub i reggae, a całości dopełnia czasami subtelna, czasami zaś agresywna elektronika. Drugi album Power of Trinity – „Loccomotiv” stał się jedną z najbardziej popularnych polskich rockowych płyt roku 2011.
Dyskografia:
„11”- 2007
„Loccomotiv” – 2011
„Legorock” – 2014
Skład zespołu:
Jakub Koźba – wokal
Łukasz Cyprys – gitara
Paweł Wochna – gitara basowa
Grzegorz Graczyk – perkusja

LA NINIA – Projekt powołany do życia przez Daniela Ludwiczaka odpowiedzialnego za wszystkie kompozycje projektu. Wspierany od samego początku przez Janusza Duzia, nabrał ostatecznej muzycznej formy.
Skład zespołu:
Mateusz Popis-wokal
Janusz Duź – gitara
Daniel Ludwiczak – gitara
Sergiusz Paszkiewicz -bass
Joachim Jura -drums
Muzyka, którą serwuje LaNinia cechują mocne kompozycje. Na próżno szukać w ich twórczości ballad. Jest za to niski strój gitar oraz ciężki soczysty groove. Do tego wszystkiego należy dodać piekielnie mocny oraz melodyjny wokal Mattiego.
Zespół w 2018 roku wydał swoją pierwszą płytę zatytułowaną Loneliness.

PENERRA – Penerra powstała z inicjatywy Kreda w połowie 2016 roku, dołączył do niego Maks, a zaraz po nim zaproszenie przyjął również jego ojciec, Maciej. Skład uzupełnił Pedro, pracujący właśnie nad tekstami i wokalami. Najnowszym „nabytkiem” jest Jarek, perkusista zespołu Gomor.

Penerra to skład metalowy, odwołujący się w swojej muzyce zarówno do klasyki gatunku, jak i do nowszych brzmień. Twórczością Penerry mogą zainteresować się zarówno fani Black Sabbath, Deep Purple czy Metalliki, jak i zwolennicy Rammsteina, Fear Factory lub Sepultury, czy też Limp Bizkit i Deftones.
Skład zespołu:
Jahnz – guit.
Kred – bass, backing voc.
Max – guit.
Pedro – voc.
Yaro – dr.

DOBRE PIWO – Zespół rockowy „DOBRE PIWO” powstał w roku 1991 roku.
Owocami pracy zespołu jest ponad 30 autorskich utworów i dwie płyty, które zostały nagrane w zielonogórskim i poznańskim studiu.
Po owocnej 5 letniej karierze zespołu nastąpiła 15 letnia przerwa, która 2013 roku zakończyła się po serii udanych koncertów. Zespół został gorąco przyjęty przez publiczność. W zawrotnym tempie osiągnął dawny poziom, a nawet szuka nowych dróg rozwoju. W kwietniu 2014 dołącza do zespołu nowy wokalista i gitarzysta Patryk Kubicki wnosząc ciekawy agresywny wokal ,który przyczynił się do nieco mocniejszego grania kapeli.
Skład zespołu:
Perkusja – Wojtek Wystop
Bass – Arkadiusz Ropella
Gitara wokal – Lucjan Harańczyk
Gitara wokal – Patryk Kubicki

Bądźcie z nami podczas tegorocznej, III edycji Rock&Beer Fest!
*18. Alkohol TYLKO DLA pełnoletnich!

 

 

llllooooo