home Wydarzenia Radio SOK ruszyło z nowym projektem – czwartkowe edycje Lubuskie Dobrze Rockuje!

Radio SOK ruszyło z nowym projektem – czwartkowe edycje Lubuskie Dobrze Rockuje!

1 kwietnia 2018 roku Sulęciński Ośrodek Kultury wystartował z internetowym radiem SOK. Gramy muzykę, którą lubimy – 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Trzy razy w tygodniu odbywają się audycje LIVE – we wtorki i w piątki – luźne rozmowy o wydarzeniach w regionie, o muzyce i życiu codziennym.
W czwartki wieczorem (raz w miesiącu) odbywa się audycja pod patronatem projektu Lubuskie Dobrze Rockuje – promujemy w niej muzykę, którą tworzą utalentowani ludzie z województwa lubuskiego, rozmawiamy o działalności muzycznych klubów w naszej okolicy i mówimy o wydarzeniach, które warto odwiedzić.
W związku z tym poszukujemy chętnych artystów, którzy podeślą nam swoją twórczość – w formie nagrania mp3, płyty CD lub w formie linka do teledysku na platformie YouTube. Jeśli dzieje się u Was w mieście, Wasz zespół szykuje ciekawą trasę koncertową, jesteście na etapie tworzenia albumu lub po prostu prężnie działacie muzycznie w naszym województwie (i nie tylko!) – odezwijcie się!

Czekamy na Wasze muzyczne ślady – piszcie na promosoksulecin@gmail.com.

Radio SOK nieustannie się rozwija – z dnia na dzień przybywa nam słuchaczy i obserwatorów, a nasze audycje na żywo cieszą się coraz większą popularnością – dołączcie do naszej kulturalnej społeczności!

Audycje pod patronatem LDR odbywają się czwartek (ostatni czwartek miesiąca) w godzinach 19:00-21:00.

Jak nas posłuchać poza FB?
Player: www.soksulecin.pl
Stream: http://4stream.pl:18110/stream.mp3
Lub przycisk „użyj aplikacji” na fanpage Radia

radio sok zaprasza (2)