home Niusy, Wydarzenia PREMIERA: LDR składanka muzyczna

PREMIERA: LDR składanka muzyczna

ZAPRASZAMY NA PREMIERĘ SKŁADANKI MUZYCZNEJ ZRZESZAJĄCEJ ARTYSTÓW ZWIĄZANYCH Z PLATFORMĄ LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE !!!

Audycja radiowa na żywo, podczas której odbędzie premiera wydawnictwa będzie miała miejsce na antenie Radio SOK w dniu 16.04.2021 roku o godzinie 13:00! Będzie również dostępna na profilu FB Lubuskie Dobrze Rockuje oraz Radio SOK.

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, bo jest bardzo różnorodnie gatunkowo i stylistycznie. Od punk rocka, przez blues, poezję śpiewaną, folk, po różne odmiany metalu, popu, ska i reggae.

Celem realizacji tegoż wydawnictwa jest promocja i wsparcie artystów. Chodzi przede wszystkim o to by owa składanka była zachętą do sięgnięcia przez słuchaczy po wydawnictwa poszczególnych artystów oraz zapoznanie się z różnorodnością muzyczną i gatunkową lubuskiej sceny. W tym wyjątkowym momencie kiedy nie ma możliwości spotkania się na koncertach ze swoimi ulubionymi wykonawcami, takie wydawnictwo daje możliwość bliższego zapoznania się z lubuską sceną muzyczną.

LINK DO WYDARZENIA:

https://fb.me/e/1rpTsdYSY

Na składance znajdą się utwory następujących artystów: 5 Rano, Amarena, Anemja, Baalzagoth, Biała Ćma, Brevki, Crom, Dobre Piwo, Dyfer, Emerjod, Forbidden Souls, Gra Sów, I-Rey, Jugosławia, Kufajka Rencisty, LaNinia, Las Melinas, Mindfak, Meteroids, Patrycja Kosiarkiewicz, Prababa, ProjectA, Remigiusz Borda, The Corners, Trupięgi, Za(ćma)

www.radiosok.pl
www.soksulecin.pl
www.klububulka.pl