home Niusy, Wydarzenia … po francusku w Prowincji

… po francusku w Prowincji

10373958_1101594979866497_3506211126541453467_n… lubimy po francusku …posłuchać muzyki a jeśli to jest „zawodowy” blues/rock to tym bardziej. Mamy nadzieję że i Wy skorzystacie z tego koncertu. Nico’ZZ Band po raz pierwszy w Słubicach.

Nico’ZZ (Francja)!
Trójka doskonałych muzyków z Francji, dostarcza dawkę eklektycznego zestawienia R&B, funky i bluesa. Tak oryginalny repertuar i mistrzowskie jego wykonanie, przyciągnęły fanów na koncerty podczas intensywnych tras koncertowych we Francji, Niemczech, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Austrii i Wielkiej Brytanii. Teraz francuscy chłopcy przyjeżdżają podbić polską publiczność!

Liderem grupy jest gitarzysta i wokalista Nicolas Zdankiewicz. Wraz z nim w zespole muzykują basista – Pascal Dumont i perkusista – Arnaud Lesniczek. Nico zaczął grać na gitarze w wieku lat 12. Od 2003 podróżuje i gra w całej Europie. Wydał cztery płyty, z czego trzecią nagrał w Chicago z udziałem kilku wybitnych amerykańskich bluesmanów, m.in. Sir Waldo Weathers (saksofonista Jamesa Browna). Najnowszym wydawnictwem jest EP’ka zatytułowana “Sweat All Night”, na której znalazły się cztery utwory i zapewne usłyszymy je, między innymi, podczas koncertu w Chojnie.

Nico’ZZ (Nicolas Zdankiewicz) – guitar & Vocals
Pascal Dumont – Bass
Arnaud Lesniczek – drums

Muzyka:
https://soundcloud.com/nicozz
www.nicozz.com