home Niusy, Wydarzenia Offensywa i Jared w Prowincji

Offensywa i Jared w Prowincji

10888352_798453516892697_8332601458072158956_n

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu OFFENSYWA w klubie Prowincja !!  Wyjątkowy, ponieważ połączony z przedpremierową emisją teledysku do singla, który zapowiada nadchodzący, drugi album zespołu – „Zwycięstwa smak”. Teledysk został zrealizowany we współpracy z ekipą filmową Horyzon Studio oraz portalem Nyska TV w listopadzie 2014 roku.
Oficjalna, internetowa premiera klipu zaplanowana jest na 18.01.2015 zatem uczestnicząc w tym wydarzeniu możecie być pierwszymi osobami, które ujrzą finalną wersję klipu.

Bilety:
15 zł – przedsprzedaż ( od 2 stycznia do dnia koncertu)
20 zł – w dniu koncertu

Rezerwacje biletów: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430.
W treści wiadomości podajemy Imię i nazwisko zamawiającego, ilość biletów oraz miejscowość.

OFFENSYWA to młody, szczeciński zespół grający energetyczną i melodyjną muzykę inspirowaną nurtem punk rockowym.

Kapela zadebiutowała w roku 2012 albumem „Jest jak jest” wydanym przez wrocławską wytwórnie Lou&Rocked Boys, który przedpremierowo zaprezentowała podczas 18. Przystanku Woodstock na Scenie Pokojowej Wioski Kryszny. Wydawnictwo zostało docenione również rok później przez jury eliminacji do Przystanku Woodstock co zaowocowało zaproszeniem na przesłuchania LIVE, podczas których formę zespołu oceniali m. in. Jerzy Owsiak, Andrzej Puczyński i Tomasz Kasprzyk. Eliminacyjna przygoda zakończyła się sukcesem i jako Laureat Eliminacji zespół zaprezentował się na Dużej Scenie 19. Przystanku Woodstock. Jesienią 2013 roku młody band wziął udział w muzycznym programie telewizyjnym „Must Be The Music – Tylko Muzyka” docierając do półfinałowych odcinków „Na Żywo”, w których ostatecznie odpadł z późniejszym laureatem.

W roku 2014 OFFENSYWA wystąpiła na 22. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, jubileuszowym 20. Przystanku Woodstock na Scenie Pokojowej Wioski Kryszny, na Festiwalu w Jarocinie oraz Woodstock Festival Ukraine, w międzyczasie regularnie koncertując w największych klubach w Polsce w ramach trasy „Projekt Punk” z zespołami Farben Lehre i The Analogs. W tym samym roku kapela rozpoczęła pracę nad drugim autorskim albumem zatytułowanym „Zwycięstwa smak”, którego premierę zaplanowano na luty 2015. Wydawnictwo ukaże się ponownie nakładem wrocławskiego „Lou&Rocked Boys”.

Podczas swoich koncertów szczeciński kwartet zdecydowanie stawia na żywiołowość, dobrą zabawę, konkretne treści i solidne brzmienie. Oprócz własnych kompozycji kapela wykonuje również numery z repertuaru amerykańskich potentatów takich jak Ramones, Green Day, Rancid itp. OFFENSYWA to nowa energia oraz esencja młodości w czystej formie, która bez cwaniactwa, oportunizmu i gwiazdorskich zapędów dumnie i pewnie podąża do przodu nie oglądając się na innych.

Oficjalny profil:
– Facebook www.facebook.com/offensywapl
– YouTube www.youtube.com/offensywachannel

Jared to zielonogórski zespół grający melodyjną odmianę punk rocka wywodzącego się z zachodniego wybrzeża (niektórzy twierdzą, że Gabonu). Ten zazwyczaj grający na żywo zespół charakteryzuje się wybitnie ambitnymi wstawkami układu tanecznego, zróżnicowanym materiałem autorskim i ciętymi ripostami padającymi żwawo z pogranicza sceny.pogranicza sceny. Pod koniec grudnia 2013 roku zespół zaprezentował „światu” swój debiutancki, długogrający krążek zatytułowany „Do Ciebie, Do Domu”.

Jared – Książe Roku!
https://www.youtube.com/watch?v=yyIGfHCF8Ao