home Niusy Nowe studio nagraniowe w lubuskim!

Nowe studio nagraniowe w lubuskim!

Muzycy z Lubuskiego (i nie tylko) będą mieli kolejne profesjonalne miejsce do realizacji swojej twórczości. Już niebawem w Gorzowie Wielkopolskim ruszy pierwsze studio nagraniowe z prawdziwego zdarzenia.

Nativa Sound Studio obecnie jest w ostatniej fazie przygotowań. Trwają pracę nad adaptacją akustyczną pomieszczeń. Studio składa się z live-roomu i reżyserki o łącznej wielkości 50 mkw i wysokości 6m! Tak wysokie pomieszczenia gwarantują prawidłowe rozchodzenie się dźwięku zapewniając odpowiednią akustykę. Na pokładzie studia znajduje się światowej klasy interface Antelope Audio Discrete 8 Synergy Core – wyposażony w układ FPGA, podwójną moc DSP, czy też szeroki wachlarz studyjnych efektów, w tym emulacje najlepszych preampów. Silnik modelujący Discrete 8 Synergy Core Accusonic 3D umożliwia przekształcenie mikrofonów modelujących Antelope Audio Edge i Verge w drogo brzmiące vintage’owe repliki. Do tego mikrofony, które znajdziemy w każdym profesjonalnym studiu. Na odsłuchach niezwykle precyzyjna para monitorów Adam A77X. Krótko mówiąc światowa jakość w zasięgu ręki.

W Nativa Sound Studio inżynierem dźwięku jest Paweł Gorzkiewicz, doświadczony i dobrze znany muzycznemu środowisku realizator, mający na swoim koncie współpracę przy płytach w rozmaitych gatunkach muzycznych. Obecnie prowadzi pracę nad płytą zespołu Meteroids, który możecie znaleźć na składance Lubuskie Dobrze Rockuje.

Nativa Sound Studio mieści się przy urokliwych nadwarciańskich bulwarach, przy ulicy Fabrycznej 19, obok redakcji Radia Plus Gorzów. W swoje progi zaprasza już od czerwca. W pierwszych tygodniach funkcjonowania studia muzycy mogą liczyć na spore promocje.
Kontakt do studia: p.gorzkiewicz@wp.pl lub tel.: 667701119.