home Niusy, Wydarzenia Najazd kapel metalowych z USA i Niemiec w Zielonej Górze !!!

Najazd kapel metalowych z USA i Niemiec w Zielonej Górze !!!

Aż 4 zespoły z USA i jeden z Niemiec usłyszymy i zobaczymy podczas koncertu w Zielonej Górze !!! Koncert zespołów LICH KING (Thrash Metal/USA), SEAX (Speed Metal/USA), RAVAGE (Heavy Metal/USA), ONDITION CRITICAL (Thrash Metal/USA) oraz EXIT SMASHED (Thrash Metal/Germany) odbędzie się w zielonogórskim klubie WySPa 25 lipca 2018 od godz.19.00.

 

LICH KING (Thrash Metal/USA – Independent) – Prosty thrash metal w stylu lat 80tych z okolic Bay Area, wzorujący się na zespołach takich jak Exodus, Slayer i Vio-lence. Do tej pory zespół wydał pięć dobrze ocenionych płyt , z których każda zawiera szybkie, riffy z mocnym pierdolnięciemi czasami komediową, ale zawsze brutalną wrażliwość na pisanie piosenek. Jedna z ikon tego gatunku, po raz trzeci koncertująca w Europie.

https://www.facebook.com/LichKingMetal/ 


☠☠☠☠☠☠☠☠☠

SEAX (Speed Metal/USA – EBM Records) – Szybki, oldschoolowy speed metal, „od maniaków dla maniaków”. Po wydaniu 3 uznanych albumów i koncertowaniu po USA, teraz czas, aby Seax trafił na europejskie sceny.
http://seax.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/seaxmetal

☠☠☠☠☠☠☠☠☠

RAVAGE (Heavy Metal/USA – Metal Blade Recs) – Od połowy lat 90. Ravage gra nieprzerwanie wzorujac sie na ikonach metalu takich jak Iron Maiden / Helloween z szczypta surowej mocy thrasherów, Testament i Kreator. Obecnie promuje swój najnowszy album „Return of the Spectral Rider” wydany w 2017 roku.
http://ravageswwr.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/RavageTheEarth/

☠☠☠☠☠☠☠☠☠

CONDITION CRITICAL (Thrash Metal/USA – Independent) – Znany również pod pseudonimem „Demolition Hammer Jr.” – teraz wiesz czego się spodziewać. „In your face” Thrash metal, zagrany do granic możliwości. Podczas ich drugiej trasy po Europie, promują swój swietnie oceniany album Extermination Plan.
https://conditioncriticalnj.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ConditionCriticalNJ

☠☠☠☠☠☠☠☠☠

EXIT SMASHED (Thrash Metal/Germany – Independent) – Exit Smashed zyskał reputację w Hamburgu i jego okolicach, wspierając zespoly m. In. Municipal Waste, Flotsam & Jetsam, Dust Bolt i Evil Invaders. Po krótkiej, ale udanej trasie w 2016 roku, Exit Smashed planuje ponownie zdziesiątkować Europę, tym razem promując ich nadchodzący drugi album
https://exitsmashed.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ExitSmashed

☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Bilety 35/45

online:

https://abilet.pl/impreza/lich-king-seax-ravage-condition-critical-exit-smashed-4654

bilety także do nabycia na bramce przed koncertem

☠☠☠☠☠☠☠☠☠
Doors :19:00
Exit Smashed: 19:15
Seax: 20:00
Ravage:21:00
Condition Critical: 22:00
Lich King : 23:00-00:00

☠☠☠☠☠☠☠☠☠