home Niusy Łukasz Łyczkowski – talent z Sulęcina w półfinale The Voice of Poland!

Łukasz Łyczkowski – talent z Sulęcina w półfinale The Voice of Poland!

Łukasz Łyczkowski, sulęcinianin, lider zespołów 5 RANO oraz Jam Band w najbliższą sobotę, 18 listopada, będzie walczył w półfinale programu The Voice of Poland.

Jak wygląda dotychczasowa kariera Łukasza w telewizji?

W „Przesłuchaniach w ciemno” wokalista obrócił trzy jurorskie fotele po zaśpiewaniu utworu „Wierzę w lepszy świat” braci Cugowskich.
Następnie, w bitwach, zaśpiewał piosenkę ze swoją bratnią duszą, Agatą Hylińską, „Come together” zespołu The Beatles. Utwór okazał się być łaskawszy dla rockmena, tym samym Łukasz przeszedł do nokautów.
W nokautach zaprezentował nam coś, w czym czuje się najlepiej: „Sen o Victorii” Dżemu. Swym wykonem powalił jurorów na kolana – Tomson i Baron byli na tyle zadowoleni z występu Łukasza, że stał się on jego przepustką do odcinków na żywo. Jako jeden z czwórki artystów z drużyny chłopaków, w pierwszym LIVE zaśpiewał „Nie widzę Ciebie w swych marzeniach” zespołu Skaldowie.
Awansował jako pierwszy ze swojej drużyny, pozostawiając pozostałe trzy uczestniczki w tyle. Jako pierwszy przeszedł do kolejnego etapu, otrzymując najwięcej głosów od telewidzów. W ostatnim odcinku, 11 listopada, awans do półfinału zagwarantowała mu piosenka Jimiego Hendrixa, legendarnego gitarzysty, wokalisty i kompozytora – „Little wings”…

Co Łukasz zaśpiewa tym razem? Czym skradnie serca jurorów, widowni oraz telewidzów?
Jedno jest pewne – wiemy, że da on z siebie na scenie sto procent… jak zawsze.