home Niusy, Wydarzenia Koncert Forbidden Souls w Sulęcinie!

Koncert Forbidden Souls w Sulęcinie!

Sulęciński Klub u Bulka startuje z koncertami plenerowymi!!! Szykują na ten sezon dużo pięknych muzycznych spotkań pod sceną, a pierwsza okazja ku temu już 5 czerwca 2021.

Serdecznie zapraszamy na koncert grupy Forbidden Souls, która zagra w sobotni wieczór na Scenie Pod Lipą przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury. Zagoszczą tam nie pierwszy raz więc wiecie, że możecie się spodziewać świetnego gigu!

Bilet wstępu w cenie 20 złotych (do nabycia tylko na bramce). Jeśli chcesz WEJŚĆ ZA DARMO to możesz dołączyć do akcji „Podaruj płytę mediatece” i przynieść płytę (lub kilka), która znajdzie się w powstającej mediatece Biblioteki Publicznej w Sulęcinie. Może to być płyta winylowa, płyta CD, audiobook lub film.

Możecie rezerwować bilety wiadomością SMS na numer telefonu 506070879 o treści:
FS, imię, nazwisko, ilość biletów.
Płatność za bilety tylko na bramce.
Bramka: 19:30
Koncert: 20:30
Dołączcie do wydarzenia na FB by być na bieżąco: Forbidden Souls – KONCERT!
Do zobaczenia w sobotę 🤩🎶

FORBIDDEN SOULS to polski zespół rockowy, założony w 2011 roku w Gorzowie Wielkopolskim z inicjatywy wokalisty Kamila Karmińskiego.
Debiutancki album formacji zatytułowany „Forbidden Souls” ukazał się 14 września 2012 roku. W sesji nagraniowej wziął udział także skrzypek i kompozytor Adam Bałdych, który został producentem albumu oraz zarejestrował partie solowe w debiutanckim utworze „Kłamstwo”.
Ponadto w utworach znajdujących się na płycie udział wzięli m.in wiolonczelista Marcel Kowalewski oraz pianista Maciej Cybulski. W jednym z trzech teledysków promujących pierwszą płytę pt „Jeden Cel”, zespół zaangażował do współpracy aktorów Gorzowskiego Teatru im Juliusza Osterwy, wystąpili m.in Cezary Żołyński, Adrianna Góralska oraz Kuba Zienkiewicz, a sam klip miał swoją premierę w kinie „Helios”. Produkcją teledysków zajęła się grupa filmowa „Alchemia Obrazu”
Po premierze albumu, zespół otrzymał tytuł „Płyty Tygodnia” Radia Gorzów.
Zespół czterokrotnie występował podczas Przystanku Woodstock na scenie motocyklowej.
Dwukrotnie również, zespół zajął trzecie miejsce w ogólnopolskim konkursie Polskiego Radia i „Sony Music” – „Przebojem na antenę”.
We wrześniu 2017 roku grupa wydała swoją drugą płytę zatytułowaną „Stygmaty”, album poprzedzał teledysk do singla „Ptaki” którego premiera odbyła się na portalach Interia oraz Onet Muzyka. Płyta po premierze otrzymała tytuł „Płyty Tygodnia” Radia Zachód a jedna z pierwszych recenzji ukazała się na portalu „Magazyn Gitarzysta”.
Utwór „Stygmaty” znajduje się na składance muzycznej Lubuskie Dobrze Rockuje.
www.facebook.com/ForbiddenSouls
www.instagram.com/_forbiddensouls_