home Wydarzenia Klub u Bulka zaprasza na OSTATNI KONCERT W RO(C)KU! 28.12.2019 r – zespół PROJECTA

Klub u Bulka zaprasza na OSTATNI KONCERT W RO(C)KU! 28.12.2019 r – zespół PROJECTA

Koncert: ProjectA Live in Klub U Bulka
28.12.2019 r.
godz. 19:00 – otwarcie bramek
godz. 20:00 – koncert
Bilety: 20 zł – Szczegóły i rezerwacja pod numerem telefonu: 506 070 879.

Zespół ProjectA to grupa przyjaciół z ogromnym doświadczeniem muzycznym i jeszcze większą miłością do muzyki. Zespół powstal w 2017 roku, a tworzą go:

Agnieszka Senk – harmonijka
2002-2004 – kapela Taxi Blues, nominacja na malą scenę Rawy Blues,
2005-2007 – kapela Women Blues Band i najważniejszy koncert to Sumperk w Czeskiej Republice na festiwalu Blues Alive,
2007 – wyróżnienie w konkursie harmonijkowym Solówka w Nowej Soli,
2016 – uczestnictwo w konkursie harmonijkowym – Harmonijka Bridge,
Od 2016 uczestnictwo w rożnych składach: Easy time, 4 Grupa Biednych, Day time, Żaba Band.

Daria Jackiewicz – śpiew
Ukończyła I st. Szkoły Muzycznej im.Zygmunta Noskowskiego w Świebodzinie w klasie fortepianu. Absolwentka Wydzialu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach o profilu wokalnym.(pod kierunkiem dr Ewy Mentel). Zaznajomiona z muzyką arabskaą, poprzez występy na kontraktach zagranicznych (Bahrain, Dubaj)
Wieloletnia wokalistka Cygańskiego Teatru Muzycznego „Terno”. Rozkochana w muzyce bluesowej (wokalistka m.in.zespołów BlUesA, Good Morning Blues). Uczestniczka wielu Jam Sessions. Zaangażowana w rożne projekty wokalne (od jazzu, country, poprzez muzykę ludową).

Piotr Stepek – kontrabas
Jest także flecistą, swoją przygodę muzyczną zaczął właśnie od tego instrumentu, uczęszczając do PSM w Żarach. W kolejnych latach (2001-2006) kształcił swe umiejętności na Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim, gdzie grając na flecie był członkiem Big Bandu Uniwersytetu Zielonogórskiego, z którym zdobył szereg czołowych jazzowych nagród muzycznych w Polsce, i w którym to występował m.in z Maciejem Sikałą, Janem Ptaszynem Wróblewskim, Urszulą Dudziak, Piotrem Baronem, Piotrem Wojtasikiem, Grzegorzem Nagórskim.

W 2009-2011 rozpoczął swą edukację na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa w klasie kontrabasu.
Na stałe gra w kwintecie Yes 4 Jazz, który do września 2013 znany był jako kwartet Hard Work Ansemble.
Współzałożyciel zespołu Mate, z którym m.in. skomponował i nagrał muzykę do spektaklu „Wizyta Starszej Pani” (reż. R. Czechowski) w Teatrze Lubuskim; z zespołem tym ciągle też koncertuje.

Piotr Walorski – perkusja
Bardzo nie lubi o sobie mówić! 🙂 Jest genialnym perkusistą. Potrafi zagrać ze wszystkimi i wszystko. Uczestnik wielu projektów – zarówno bluesowych, jazzowych, jak i rockowych (jak tu nie wspomnieć o Zespole Kombajn do Zbierania Kur po Wioskach!). Do tego ceniony pedagog i absolutny Mistrz Kierownicy – rowerowej. Uczestnik maratonów rowerowych, pokonuje tysiące km na rowerze, tak jakby to było oczywistością wszelaką dla wszystkich.

Robert Zaleśny – gitary
Swoją pierwszą płytę nagrał w 1989 roku i od razu w Studio „Giełda” w Poznaniu. Jak sam podkreśla, praca z takimi tuzami realizacji jak Piotr Madziar, na zawsze ukształtowały jego podejście do muzyki i instrumentu.
Uczestnik wielu projektów na terenie Poznania. Kolejne wcielenia z kolejnymi krążkami to zespoły Robin Blues, Nikodem oraz Shisha Lovers.
Ostatnie kompozycje Robina ukazały się na płycie Joanny Pilarskiej i Krztsztofa Gąszewskiego JoPil Live In Poznań w 2017 roku.