home Kluby PROWINCJA – Słubice

PROWINCJA – Słubice

prowincja  Klub Prowincja to miejsce w którym spędzą Państwo miło i przyjemnie swój wolny czas… a dlaczego Prowincja? Słubice leżące na końcu (lub początku) Polski często uważane są w kraju za taką prowincję, a czy tak jest? Zapraszamy do nas, aby mogli się Państwo o tym przekonać.

Rozpoczęliśmy swoją działalność we wrześniu 2011 roku i już wyrobiliśmy sobie dobrą markę na słubickiej mapie lokali gastronomicznych i rozrywkowych. Naszym klientom polecamy szerokie menu potraw tradycyjnych z kuchni polskiej i włoskiej, jak i obszerną ofertę sushi. U nas zjedzą Państwo smacznie i przede wszystkim tanio! Niewątpliwym hitem naszej działalności stają się codzienne obiady dnia na które serdecznie zapraszamy.

Ponadto można u nas napić się doskonałej kawy, napoi, świeżych soków, wyśmienitych drinków oraz smacznego świeżego piwa, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szerokim zakresem naszej działalności jest również promowanie kultury. Organizujemy sporo koncertów z kręgów różnych stylów muzycznych począwszy od jazzu, funky, reggae czy soul, a kończąc na bardzo ciężkich brzmieniach. Do naszej prowincji przyjeżdżają kabarety, odbywają się spotkania literackie oraz różnego rodzaju przedstawienia. U nas można również obejrzeć na dużym ekranie dobry film i niezliczoną ilość transmisji sportowych w najwyższej jakości HD. Takiego ekranu jaki jest w Prowincji nie ma w całych Słubicach!

Kolejnym naszym atutem to nasza lokalizacja, znajdujemy się 200 metrów od mostu łączącego Słubice z Frankfurtem nad Odrą. Sprawia na że nasz lokal jest doskonałym miejscem do organizacji spotkań integracyjnych i biznesowych.

Dokładając do tego miłą i profesjonalną obsługę jesteśmy pewni, że każdy nasz klient wyjdzie z Prowincji zadowolony.

Życzymy miłego pobytu na naszych stronach i zapraszamy do Prowincji !!!

SMOK 1 MAJA , 69-100 Słubice, Poland