home Niusy, Wydarzenia Jackie Kozz Rock Band w Bachusie

Jackie Kozz Rock Band w Bachusie

Restauracja Winiarnia Bachus zaprasza na wieczór z muzyką inspirowaną latami 90-tymi. Akustycznie i elektrycznie zagra zespół Jackie Kozz Rock Band. Na koncert w Zielonej Górze zapraszamy w piątek 29 listopada 2019 od godz.20.00. Podczas koncertu zaprezentujemy Państwu specjalną kartę menu. Do zobaczenia !!!

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Zespół Jackie Kozz powstał w Zielonej Górze około dziesięć lat temu, gra szeroko pojętą muzykę rockową inspirowaną latami 90-tymi i nie tylko… Buduje swój repertuar głównie na autorskich kompozycjach. Zespół wydał tej wiosny swoje pierwsze wydawnictwo o tytule „Krótki zapis emocji” z którego to utwory można usłyszeć podczas koncertów. Na koncert złożą się utwory z tego wydawnictwa,także starsze jak i zupełnie nowe kompozycje. Kilka utworów będzie prze-aranżowanych na akustyczne wersje.

Jacek Kozłowski – wokal
Tomasz Andrys – gitara
Wojtek Wystop – perkusja
Paweł Wesołowski – bas

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Data: 29.11.2019 (piątek)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Miejsce:
Restauracja Winiarnia Bachus
Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1
Restauracja Winiarnia Bachus
http://www.winiarnia-bachus.pl

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Bilety: 20 zł
Rezerwacje stolików: tel. 511 161 212

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/2496113577162697/

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!

To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
Art Of Underground
Świat Komedii
Fundacja Perły Ziemi Lubuskiej
Lubuskie Dobrze Rockuje
Rock Kompas

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Organizacja koncertów w lokalu:
Igor Skrzyczewski
Stowarzyszenie
Art Of Underground
tel. 605 432 744

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦