home Wydarzenia III edycja Rock and Beer Fest – w paru słowach podsumowania…

III edycja Rock and Beer Fest – w paru słowach podsumowania…

Trzecia edycja festiwalu Rock & Beer Fest za nami! Dwa dni wyjątkowych koncertów, Piwna Rewolucja, wystawa fotografii koncertowej oraz niesamowity klimat wydarzenia sprawiły, że dni 8 i 9 lutego pozostaną w naszej pamięci na długo.
W tym roku na naszych scenach wystąpiło 6 zespołów – w piątek były to dwie gubińskie formacje. TSZD (trap) jako support oraz Dobre Piwo.
W sobotę na scenie w Sali Widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury wystąpiły zespoły: Penerra, LaNinia, Power of Trinity oraz Luxtorpeda.
Dodatkową atrakcją wydarzenia była oczywiście Piwna Rewolucja (odwiedził nas poznański browar Moczybroda) oraz wystawa – dziękujemy za obecność Maciejowi Gajdzie, autorowi wystawy fotografii koncertowej, zaprezentowanej podczas trzeciej edycji festiwalu.
Jako organizatorom tego corocznego już przedsięwzięcia wypada nam przede wszystkim podziękować – uczestnikom festiwalu, artystom, mediom, ochronie… Bardzo dziękujemy i do zobaczenia za rok, na czwartej edycji Rock and Beer Fest. w Sulęcinie!

Sulęciński Ośrodek Kultury