home Niusy, Wydarzenia Elephantis, Road to Manila, Nothing Personal zagrają w ZG

Elephantis, Road to Manila, Nothing Personal zagrają w ZG

Agencja bookingowa Sail Your Dreams Booking po raz kolejny ma ogromny zaszczyt zaprosić Was na dawkę melodyjnego grania prosto z UK. Już 14 kwietnia br. w Zielonogórskim klubie Rock Out – pub, koncerty, seanse pojawi się Brytyjska formacja Elephantis.

ELEPHANTIS (melodic hardcore // UK)

Nowa fala brytyjskiego melodic hardcore. Zespół na swoim koncie ma dwie fenomenalne EP’ki zatytułowane „State Of Mind” oraz „Pining”. Obie płyty można pobrac w całości za darmo z profilu zespołu. Mamy nadzieje, że swój przekaz zawarty w bardzo emocjonalnej muzyce trafi w Wasze gusta i pokażecie jak bawi się Zielona Góra.

https://www.facebook.com/Elephantis
https://www.youtube.com/watch?v=jo49Nhv9oY8

ROAD TO MANILA (melodic hardcore // Dennmark)

Duński zespół, którego głównym nurtem jest melodic-hardcore. Młoda formacja, ale na swoim koncie ma już wydany spory materiał, a na dniach ukaże się ich split EP z Elephantis, którzy również zagoszczą na tym koncercie. Na swoim koncie seria udanych koncertów i tras. Krótkie podsumowanie ich muzyki to bardzo melodyjnie, szybko i dobrze.

https://www.facebook.com/roadtomanila
https://www.roadtomanila.com/

NOTHING PERSONAL (post/melodic-hardcore, Polska)

Młoda kapela z Zielonej Góry, której największą inspiracją i kierunkiem do którego dążą jest szeroko pojęta muzyka z nurtu melodic hardcore. Na swoim koncie wydane pierwsze demo zatytułowane „The Hardest Part”. Emocjonalne podejście i dobre melodie to znak rozpoznawczy zespołu. To będzie ich pierwszy koncert z nowym wokalistą w rodzinnym mieście, także zapraszamy, żeby sprawdzić co się zmieniło.

https://www.facebook.com/wearenothingpersonal
https://www.youtube.com/user/NothingPersonalCORE

Miejsce: Rock Out (Zielona Góra)
Data: 14.04.2014
Godz.: 20:00
Wstęp: 10 zł

elephantis_zg