home Niusy, Wydarzenia Dormant Dissident, Męczenie Owiec i Jared w JazzKino !!!

Dormant Dissident, Męczenie Owiec i Jared w JazzKino !!!

Już w piątek 13 października 2017 zespoł DORMANT DISSIDENT wystąpi przed zielonogórską publicznością w klubie JAZZKINO! Niniejszy koncert będzie częścią trasy KNIGHTMARES TOUR 2017, podczas której zespół promować będzie debiutancki album. Podczas wieczoru do DORMANT DISSIDENT dołączą zespoły JARED i MĘCZENIE OWIEC. Zapraszamy – naładujemy Was pozytywną heavymetalową energią!

Miejsce:
Klub JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://www.facebook.com/jazzkino

*******************************

BILETY – 10 zł
do nabycia wyłącznie przed koncertem
start godz.19.30

*******************************
wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/456063768104291

 
Dormant Dissident:
W zamierzchłych czasach, a konkretnie w roku 2011 na niebie i ziemi działy się rzeczy o których się nie śniło filozofom. Gwiazdozbiór Wielkiej Niedźwiedzicy na 24 godziny przybrał postać dwóch liter, a były to litery DD. Trzech młodych śmiałków jeszcze nie wiedziało że zostało wybrańcami Heavy Metalu. Byli to Rafał Romański, Igor Cybail i Jakub Czubaty. Walczyli z muzyką pop dzielnie lecz ich siły okazały się niewystarczające, dlatego w roku 2012 dołączyli do nich Artur Kuliński i Michał Bedner. Tak uformował się Dormant Dissident. W tym składzie nagrali swoje demo i koncertowali po całym świecie siejąc zniszczenie w branży muzycznej. Wszystko zmierzało do ich całkowitej dominacji, lecz los zadrwił z nich okrutnie. Szeregi zespołu opuścił Artur, później również Michał. Jednak jak powszechnie wiadomo nadzieja umiera ostatnia i Artur wraca na swe dawne stanowisko oraz pomaga w zwerbowaniu wschodzącej gwiazdy gitary – Kamila Pleśnierowicza. Nadszedł czas żeby wrócili w pełni chwały i swoją muzyką podbijali galaktykę…

DD w internecie:
Facebook: facebook.com/DormantDissident
YouTube: youtube.com/user/DormantDissident

KNIGHTMARES:
13 grudnia 2016 wydaliśmy swój pierwszy długogrający album pt. „Knightmares”. Na płycie znajduje się 9 utworów. Są to kompozycje dobrze znane bywalcom koncertów, jak i nowości stworzone specjalnie na album. Nie obyło się również bez bonusu, który pokazuje trochę inne oblicze klasycznego heavy metalu, granego przez zespół.
Album wydany własnym sumptem, został nagrany w studiu „Decybelia”. Niesamowita szata graficzna została przygotowana przez uzdolonionego artystę – Adriana Michalaka.
Do dnia dzisiejszego wydane zostały 3 single promujące album. Pierwszy z nich – „Hangman’s Dance”, do którego zespół przygotował popularne dzisiaj lyric video – został przyjęty bardzo ciepło przez słuchaczy. Został on również wykorzystany m.in. w jednym z filmów na kanale pupularnego YouTubera – Niekrytego Krytyka. Pozostałe dwa utwory – poruszająca ballada „Wretched Efforts” oraz klimatyczny „The King Will Come” są w dalszym ciągu promowane przez zespół i również zbierają pozytywne opinie wśród słuchaczy.
ALBUM ZAKUPIĆ BĘDZIECIE MOGLI PODCZAS NASZEGO KONCERTU, W SPECJALNEJ KONCERTOWEJ CENIE 15 ZŁ!

Link do wszystkich singli na YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=D5PdAHu-Km8&list=PLyPwFR-1Z31NvgWJTmhKKtcnFhxy7RErV

 

Trasie koncertowej KNIGHTMARES TOUR 2017 patronują:
– Black Widow Radio: http://blackwidowradio.prv.pl/
– DarkPlanet.pl: https://www.darkplanet.pl/
– DeathMagnetic.pl: http://deathmagnetic.pl/
– KIWI Portal: https://www.kiwiportal.pl/
– Klub Elektrownia: https://www.elektrowniaklub.com/
– Metal Mundus: http://www.metalmundus.pl/
– METALSIDE.PL: http://www.metalside.pl/
– Mroczna Strefa: http://www.mrocznastrefa.com/
– Perły Metalu: https://www.facebook.com/PerlyMetalu/
– Rock Area: http://www.rockarea.eu/
– Wywrota.pl: http://www.wywrota.pl/