home Niusy, Wydarzenia Art Of Underground #47: Deevolve + New War Order

Art Of Underground #47: Deevolve + New War Order

Art Of Underground #47: Deevolve + New War Order

Zagrają :

„DEEVOLVE” -Rock/Metal -Nowy Świat

Zespół DeEvolve powstał jesienią 2011 roku. Pierwszym założeniem było stworzenie instrumentalnego projektu prog-metalowego, po paru miesiącach grania jednak do skłądu dołączył wokalista Jerzy „Jurand” Szczepaniuk, W 2012 roku wyszła EPka – „Przyjacielu” nagrana w świebodzińskim Metal-Sound Studio, na której znalazło się 5 utworów. Niedługo po tym Jurand musiał opuścić zespół, wtedy niemalże natychmiastowo do bandu dołączył Krzysztof „Cross” Skotnicki.

DeEvolve składa się z muzyków znanych na zielonogórskiej scenie z innych projektów – MYSTIC MIND, DUST & STEEL, QUATTRO, SYSTEM EWAKUACYJNY

Aktualny skład zespołu:

Krzysztof „Cross” Skotnicki – Wokal
Maciej Markiewicz – Gitara
Jakub Sekuła – Gitara
Jacek „Jack” Frydrych – Bass
Grzegorz Kołakowski – Perkusja

„NEW WAR ORDER” – Thrash/Death Metal -Zielona Góra

Zespół został założony mniej wiecej latem 2011 przez gitarzystę Michała Bojarskiego i perkusistę Iwo Dziechciarow. Po paru miesiącach wspólnego grania zgarnęliśmy do zespołu basistę Semiona Paramonow i wokalistę Kamila Musioł.

Gramy mieszankę szybkiego thrash metalu z ciężkimi naleciałościami death metal a warstwa tekstowa oscyluje wokół szeroko pojętej tematyki wojennej. Teksty nie tylko skupiają się na ogólnej rzezi, zniszczeniu i okropieństwach wojny, ale także na naturze ludzkiej która w ekstremalnych warunkach ulega degradacji i zwrócenie się człowieka w stronę tkwiącej w nim bestii.

Każdy z nas inspiruje się czym innym, jednak to co nas łączy to pasja do grania i chęć wykorzystania różnorodności naszych gustów jako atut. Obecnie powoli zaczynamy koncertować, a niedługo będzie można usłyszeć w internecie nasze 2 kawałki. Jesienią roku 2013 wokalista Kamil Musioł niestety musiał opuścić nasze szeregi a jego miejsce zajmuje Zbyh Maggot.

Skład:

Gitara – Michał „Łysy” Bojarski
Wokal – Zbyh Maggot
Bas – Semion „Rusek” Paramonov
Perkusja – Iwo „Iwo” Dziechciarow 47

artofundegrand47