home Wydarzenia Art Of Undergroun # 44: Amanita Muscaria + Black Noise

Art Of Undergroun # 44: Amanita Muscaria + Black Noise

1975230_644178228951083_796685017_nArt Of Undergroun # 44: Amanita Muscaria + Black Noise

Miejsce: Bar Grzech…a (Zielona Góra)
Data: 01.03.2014
Godz. 19:00
Wstęp: 10 zł

Kolejna odsłona cyklu „Art Of Underground” w „Barze Grzech…a”!!! Będzie dominował czad, trans i wolnościowe teksty,czyli Hc/Punk bez litości !
Zagrają :

AMANITA MUSCARIA

Połączyła ich muzyka i ekologiczno-wegetariańskienastawienie  podejście do życia. Powstali w 1996 roku w składzie Lejci gitara vocal(ex,Enimal Absem, Krtań Margaret, Taniec Słońca) Mokry bas vocal(ex, Acerbus Artifex, Enimal Absem, Nolens Volens, Taniec Słońca) + Cierpki Szunio perkusja(ex, Zakon Żebrzących, Acerbus Artifex, Nolens Volens, Taniec Słońca) +Cierpki.
Muzykę jaką wykonują na własne potrzeby określają jako Punk’n’core’n’rock’n’roll prawdopodobnie dlatego,że jest to taka właśnie mieszanka. Teksty traktują o nierównościach społecznych, dotykają ekologii i wegetarianizmu, polityce i religii a właściwie ich ciemnych stronach. Z racji tego, że mieszkają blisko Czech i Niemiec grają tam sporo koncertów do niedawna więcej niż w Polsce.

wydawnictwa:
„Słowa” demo mc 1996
„Nieoczekiwanie”cd 1999
„Hard progressive punk” demo2000
„Prośba o piosenkę” demo 2004
„Soma” cd 2006

„BLACK NOISE” – hardcore screamo Polska /Czechy

BlackNoise – polsko-czeski zespół założony w roku 2010. Personalnie utożsamiany z zespołami katorga, lewisit, dr fleischman, exit from hell, instytut funkcjonującymi od połowy lat 90-tych. Muzykę określają jako post hardcore screamo, mając na myśli tradycję i kulturę szeroko rozumianego zjawiska jakim jest hardcore i emocji, jakie kryją się pod nazwą screamo. Ciężka, energetyczna muzyka, wściekły wokal, ciekawe i niełatwe teksty, a do tego doświadczenie i szacunek dla sceny niezależnej czynią z Black Noise nie tyle oryginalne zjawisko, co grupę przyjaciół dla których muzyka, koncerty i działanie są pewną odskocznią i realizacją samych siebie.