home Niusy, Wydarzenia anTeny i ancik w klubie u BULKA – Sulęcin

anTeny i ancik w klubie u BULKA – Sulęcin

1545862_10152120254250339_1776291781_nKlub u BULKA zaprasza  na koncert w ramach projektu Lubuskie Dobrze Rockuje.  Tym razem na scenie klubu u BULKA wystąpią gorzowskie anTeny, które promują swój album „Armia Drzew” a supportować będzie zielonogórski Ancik.

anTeny

Grupa anTeny tak jak inne zespoły z tzw. gorzowskiej sceny znane są z zaskakujących połączeń muzyki miejskiej z tajemniczymi oparami rozlewisk Warty i świeżą, nieokiełznaną dzikością lokalnej przyrody. Takich dźwięków, frapujących poszukiwaczy nazw gatunków muzycznych, można doświadczyć przesłuchując nowe wydawnictwo zespołu anTeny. „Armia Drzew” to w sumie debiut grającego od 10 lat zespołu, który dotychczas wydał własnym sumptem 4 epki. Nowa płyta to kolejna odważna podróż w świat muzyki bez granic. To eklektyczna zagadka, alchemiczna mikstura pełna odniesień do elektronicznych i rockowych gatunków muzycznych, zupełnie inna poezja śpiewana. Post trip-hopowa i post rockowa, zatrzymująca czas opowieść, mroczna bajka.

 „Armia Drzew” ukazała się w ogólnopolskiej sprzedaży za sprawą niezależnej wytwórni Pink Kong Records , której zawdzięczamy między innymi numery od Bueno Bros, Elektrische.TV, Avtomat czy ostatnie wydawnictwo Adre’N’Alin. . Oprócz tytułowego utworu znajdzie się na płycie anTen 12 premierowych kompozycji, napisanych w 2013 roku w odświeżonym składzie: gitara, wokal, sampler i syntezator – Bartosz Matuszewski, bas – Przemysław Szulc, perkusja i sampler – Michał Wdowikowski.

 „Armia Drzew”

http://antenyband.bandcamp.com/album/armia-drzew

https://www.facebook.com/antenyband

oraz

Ancik  – solowy projekt muzyczny, którego pomysł narodził się w 2010r.  Na początku były to eksperymenty z muzyką elektroniczną, powstawały przeróżne tematy muzyczne. W roku 2013 zaczęły się pracę nad pierwszym materiałem studyjnym. W grudniu 2013r pojawił się album zawierający 5 piosenek. Utwory są w klimacie electro-rocka. Inspirowane muzyką takich zespołów jak: Linkin Park, Korn, NiN, Clawfinger, itp.

https://www.facebook.com/ancikband?fref=ts

godz. 20:00

wstęp: 8/10zł