home Bez kategorii Andriej KOTIN & ZENtrum w ramach LDR Fest !!!

Andriej KOTIN & ZENtrum w ramach LDR Fest !!!

Nowy Festiwal Rockowy: Lubuskie Dobrze Rockuje zaprasza na koncert eliminacyjny do Finału Festiwalu. W czwartek 15 grudnia 2016 o godz.20.00 w zielonogórskim klubie JAZZKINO zagra Andriej Kotin & ZENtrum. Zespół zaprezentuje muzykę szeroko pojętego folk-rocka. Wstęp na koncert jest wolny !!!

Zespół jest autorskim projektem Andrieja Kotina, zielonogórskiego songwritera, pochodzącego z Moskwy, a od ponad 16 lat mieszkającego w Polsce oraz pracującego obecnie na Uniwersytecie Zielonogórskim. Muzyka wykonywana przez ZENtrum stanowi akustyczną odmianę szeroko pojętego folk-rocka, sporadycznie zahaczając również o rejony pograniczne (reggae, blues itd.) . Autorem wszystkich tekstów jest Andriej.

Andriej Kotin – wokal, gitara akustyczna, harmonijka
Jeremy Pomeroy – klawisze, banjo
Marcin Gryszczuk – bas
Hoang Tung – gitara elektryczna
Weronika Kulesza – trąbka
Stanisław Zimniewicz – kahon

*******************************
wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1821722061405073/

*******************************
Data: 15.12.2016 (czwartek) godz.20.00
wstęp wolny !!!

*******************************

Miejsce:
JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14

*******************************

Lubuskie Dobrze Rockuje
Festiwal Rockowy 2017

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość. Wydarzyło się coś wyjątkowego w naszym województwie, coś co odbywać się będzie po raz pierwszy. Zawiązał się kolektyw pomiędzy projektem „Lubuskie Dobrze Rockuje” (Sulęcin), gorzowskim klubem „C-60” i zielonogórskim klubem „JazzKino”, aby wspólnie działać na rzecz szeroko rozumianych rockowych dźwięków w naszym regionie. Po krótkich rozmowach, krótkich ponieważ wiedzieliśmy wspólnie, jaki mamy cel, ustaliliśmy, iż organizujemy największy i być może najdłuższy festiwal na naszych lubuskich ziemiach. Grać będziemy w Gorzowie w środy i Zielonej Górze w czwartki przez pół roku, to blisko 20 koncertów w każdym mieście, czyli razem 40 gigów. Czterdzieści prezentacji zespołów zgłoszonych na nasz przegląd. Eliminacje ruszają od połowy listopada 2016. Zespoły mogą się zgłaszać z całej Polski i z zagranicy. Profesjonalne jury oceniać będzie każdy występ, by móc wybrać najciekawsze kapele, które zostaną zakwalifikowany do ostatecznej części konkursowej, która odbędzie się w Sulęcinie na początku czerwca ( termin finału podamy niebawem). Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ldrfestiwal@gmail.com, a karta zgłoszenia do pobrania ze strony:
@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBcYS8vd3d3Lmx1YnVza2llLmRvYnJ6ZXJvY2t1amUucGwvOjo=:@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBcYS8vd3d3Lmx1YnVza2llLmRvYnJ6ZXJvY2t1amUucGwvOjo=:www.lubuskie.dobrzerockuje.pl]]

@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3d3dy5mYWNlYm9vay5jb20vbHVidXNraWVkb2JyemVyb2NrdWplOjo=:@[NjQyMTgzOTU5MjA4MTA3Omh0dHBzXGEvL3d3dy5mYWNlYm9vay5jb20vbHVidXNraWVkb2JyemVyb2NrdWplOjo=:https://www.facebook.com/lubuskiedobrzerockuje]]

*******************************

Partnerami Festiwalu są:

iCoTam – Stowarzyszenie Działań Twórczych
Klub C-60 w Gorzowie Wielkopolskim
Klub JazzKino w Zielonej Górze
Sulęciński Ośrodek Kultury

oraz

Art Of Underground
Portal Muzyczny NYSKA TV
Studio Tatuażu Viking – Zielona Góra
Sulęcin24.pl – miejski portal informacyjny
MS Backline – Zielona Góra
Infoludek.pl
Radio Index – Zielona Góra
Rock Rebelia – niezależny front rockowy

czekamy na innych partnerów !!!

Kontakt:

Jacek Filipek – 501 758 991 (koordynator projektu )
Festiwalowy adres e-mail: ldrfestiwal@gmail.co