home Niusy, Wydarzenia 8 lat klubu PROWINCJA

8 lat klubu PROWINCJA

Już w najbliższą sobotę 21 września, odbędą się huczne urodziny słubickiego klubu PROWINCJA. To już osiem szalonych lat, które przyniosły wiele koncertów i wydarzeń kulturalnych w regionie. Klub Prowincja jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych miejsc w województwie.

Zapraszamy do świętowania z klubem.

Gwiazdą tegorocznych naszych urodzinowych obchodów będzie znany i lubiany SIDNEY POLAK! Któż z nas nie zna takich hitów jak „Otwieram wino”, „Chomiczówka” czy „Skuter”?… wszyscy niejednokrotnie otwieraliśmy wino… i takie tam:-).

Wiemy jedno występ Sidneya gwarantuje nam niezłą zabawę pod sceną. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje tego wieczoru. Zanim na scenie pojawi się „wisienka na torcie” zagrają dla nas sulęcińskie Brevki z gościnnym udziałem doskonałego słubickiego saksofonisty Jacka Fałdyny, które wprowadzą nas doskonale w klimat wieczoru.

Nie zabraknie również pysznego tortu, konkursów z nagrodami oraz After Party.

Bilety w cenie: I pula – 30 zł (do 24 sierpnia), II pula – 35 zł (do 15 września), III pula – 40 zł (od 16 września). Bilety do kupienia w klubie od czwartku 22 sierpnia.

Rezerwacja biletów dla osób z poza Słubic: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy „Sidney Polak, ilość biletów, imię u nazwisko zamawiającego oraz miejscowość” – data rezerwacji jest wyznacznikiem ceny biletu.