home Niusy 22 Przystanek Woodstock już za nami…

22 Przystanek Woodstock już za nami…

Po raz kolejny odwiedziliśmy Kostrzyn aby uczestniczyć w najpiękniejszym festiwalu w Polsce, Europie …i być może na Świecie. Nie będziemy się za mocno rozpisywać jak było, ponieważ jesteśmy przekonani że większość z Was była i przeżywała w radości atmosferę tego wyjątkowego wydarzenia kulturalnego. Duża dawka muzyki, sztuki, animacji i kultury.Niesamowicie kolorowe kilka dni w deszczu i słońcu.

My w tym roku skoncentrowaliśmy się głównie na  scenie Viva Kultura (Pokojowa Wioska Kriszny) gdzie w raz z Nyską TV „kręciliśmy”  DVD zespołom występującym na tej najbardziej energetycznej scenie festiwalu. Już nie długo pojawią się specjalne wydawnictwa takich zespołów jak: Farben Lehre, Dubska, Konopians, GaGa/Zielone Żabki, Nocny Kochanek, Majestic i wielu innych.

Dla nas najważniejsze były dwa koncerty lubuskich zespołów Mate i Maji Lumasepio, która pojawiła się na scenie w ramach nagrody głównej festiwalu Wake Up and Live. Obydwa zespoły pokazały się w super formie co odbiło się na entuzjastycznie reagującej publiczności. To były bardzo udane koncerty.

Pod linkiem  http://www.dailymotion.com/video/x4k2jey_viva-kultura-na-woodstock-2016_music  znajdują się nagrania live części zespołów występujących na scenie Viva Kultura.

…mamy nadzieję że z festiwalem spotkamy się za rok…..i najlepiej w Kostrzynie…..