home Niusy, Wydarzenia Zespół GEN wystąpi w ramach LDR Fest !!!

Zespół GEN wystąpi w ramach LDR Fest !!!

Nowy Festiwal Rockowy: Lubuskie Dobrze Rockuje zaprasza na koncert eliminacyjny do Finału Festiwalu. W czwartek 8 grudnia 2016 o godz.20.00 w zielonogórskim klubie JAZZKINO zagra zespół GEN z Żar. Zespół zaprezentuje muzykę z pogranicza new progressive/ prog metal. . Wstęp na koncert jest wolny !!!

Jesteśmy żarską kapelą, którą tworzą: Bartek Tofil – wokal, Artur Adamczewski- gitara, Mateusz Sitko – bas i Adam Ciebla – perkusja. W obecnym składzie istniejemy od początku 2014 r.
Nasza muzyka jest naturalną odpowiedzią na to, co nas inspiruje, czymś czego sami chcielibyśmy słuchać. Gatunkowo można ją zdefiniować w ramach new progressive/ prog metal.
Z wyraźnym brakiem „parcia na szkło” komercyjnych trendów powstała rzecz transowa, pełna muzycznego światło – cienia, zabawy metrum, rockowego uderzenia i emocji. Ważną rolę odgrywają również zaangażowane teksty, prześwietlające ludzką naturę, eksplorujące zakamarki wyobraźni… Można tu znaleźć odniesienia do takich artystów jak Tool, Teseract, Meshuggah, Porcupine tree i wielu, wielu innych.
Dziś czujemy, że nadszedł właściwy czas aby przedstawić owoce naszej pracy, a zagrane dotąd koncerty i reakcje publiczności dają mnóstwo wiary w to, że warto podążać tą drogą, nie na skróty.
GEN to jednak przede wszystkim czwórka przyjaciół, którzy z zamiłowaniem tworzą ten dziwny, muzyczny rodzaj łamigłówki.
Zapraszamy do gry…

Adam Ciebla – Perkusja
Artur Adamczewski – Gitara
Bartosz Tofil – Wokal
Mateusz Sitko – Bas

internet:
ttps://www.facebook.com/pg/zespol.gen.zary

*******************************
wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1181430278605736/

*******************************
Data: 08.12.2016 (czwartek) godz.20.00
wstęp wolny !!!

*******************************

Miejsce:
JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://web.facebook.com/jazzkino/

*******************************

Lubuskie Dobrze Rockuje
Festiwal Rockowy 2017

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość. Wydarzyło się coś wyjątkowego w naszym województwie, coś co odbywać się będzie po raz pierwszy. Zawiązał się kolektyw pomiędzy projektem „Lubuskie Dobrze Rockuje” (Sulęcin), gorzowskim klubem „C-60” i zielonogórskim klubem „JazzKino”, aby wspólnie działać na rzecz szeroko rozumianych rockowych dźwięków w naszym regionie. Po krótkich rozmowach, krótkich ponieważ wiedzieliśmy wspólnie, jaki mamy cel, ustaliliśmy, iż organizujemy największy i być może najdłuższy festiwal na naszych lubuskich ziemiach. Grać będziemy w Gorzowie w środy i Zielonej Górze w czwartki przez pół roku, to blisko 20 koncertów w każdym mieście, czyli razem 40 gigów. Czterdzieści prezentacji zespołów zgłoszonych na nasz przegląd. Eliminacje ruszają od połowy listopada 2016. Zespoły mogą się zgłaszać z całej Polski i z zagranicy. Profesjonalne jury oceniać będzie każdy występ, by móc wybrać najciekawsze kapele, które zostaną zakwalifikowany do ostatecznej części konkursowej, która odbędzie się w Sulęcinie na początku czerwca ( termin finału podamy niebawem). Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ldrfestiwal@gmail.com, a karta zgłoszenia do pobrania ze strony:
www.lubuskie.dobrzerockuje.pl

https://www.facebook.com/lubuskiedobrzerockuje

*******************************

Partnerami Festiwalu są:

iCoTam – Stowarzyszenie Działań Twórczych
Klub C-60 w Gorzowie Wielkopolskim
Klub JazzKino w Zielonej Górze
Sulęciński Ośrodek Kultury

oraz

Art Of Underground
Portal Muzyczny NYSKA TV
Studio Tatuażu Viking – Zielona Góra
Sulęcin24.pl – miejski portal informacyjny
MS Backline – Zielona Góra
Infoludek.pl
Radio Index – Zielona Góra
Rock Rebelia – niezależny front rockowy

czekamy na innych partnerów !!!

Kontakt:

Jacek Filipek – 501 758 991 (koordynator projektu )
Festiwalowy adres e-mail: ldrfestiwal@gmail.co

*******************************