home Niusy, Wydarzenia Zaproś mamę w jej święto na koncert !!!

Zaproś mamę w jej święto na koncert !!!

Restauracja Winiarnia Bachus zaprasza na Wieczór z okazji Dnia Matki. W szczególności chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkie MAMY, bo to właśnie Im dedykowany będzie ten niezwykły koncert. „Wieczór Z Piosenkami Dla Mamy” poprowadzi Magdalena Janicka – uczestniczka 8. Edycji programu „The Voice of Poland”, a towarzyszyć jej będą: Stanisław Jordanow na gitarze klasycznej oraz Stanisław Zimniewicz na instrumentach perkusyjnych. Artyści wspólnie wykonają najpiękniejsze utwory z pogranicza jazzu, soulu i popu we własnych aranżacjach. Na koncert w Zielonej Górze zapraszamy w niedzielę 26 maja 2019 od godz.20.00. Podczas koncertu zaprezentujemy Państwu specjalną kartę menu.

Zrób swojej MAMIE prezent i zaproś ją na wspaniały wieczór !!! Wstęp wolny – obowiązują rezerwacje – możliwość wykupu kulinarnego vouchera podarunkowego.

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Data: 26.05.2019 (niedziela)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Miejsce:
Restauracja Winiarnia Bachus
Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1
Restauracja Winiarnia Bachus
http://www.winiarnia-bachus.pl

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Bilety: wstęp wolny
Rezerwacje stolików i vouchery:
tel. 511 161 212

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
wydarzenie:

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Magdalena Janicka – studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na specjalności wokalistyka jazzowa. Uczestniczka 8. Edycji programu „The Voice of Poland”, której udało się wyśpiewać miejsce w odcinkach na żywo – 16stu najlepszych głosów w Polsce!

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!

To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Partnerzy i Patroni wydarzenia:
Kingslayer Studio
Art Of Underground
Fundacja Perły Ziemi Lubuskiej
Lubuskie Dobrze Rockuje

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Organizacja koncertów w lokalu:
Igor Skrzyczewski
Stowarzyszenie
Art Of Underground
tel. 605 432 744

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡