home Niusy, Wydarzenia Wieczór Przebojów z zespołem Wild Field w zielonogórskim Bachusie !!!

Wieczór Przebojów z zespołem Wild Field w zielonogórskim Bachusie !!!

Restauracja Winiarnia Bachus serdecznie zaprasza na wyjątkowy Wieczór z Przebojami. Usłyszycie przeboje takich artystów jak: The Rolling Stones, U2, Queen, Michael Jackson, Pink Floyd, T.Love, Dżem czy Lady Pank. A wszystko to za sprawą zespołu Wild Field z Poznania. Tworzy go grupa doświadczonych muzyków będących entuzjastami pop-rockowych brzmień. To, co wyróżnia grupę na tle innych cover bandów, to umiejętność nadania własnej interpretacji przy jednoczesnym zachowaniu formy i zamysłu autora przeboju. To właśnie sprawia, że wraz z bardzo dobrze dobranym repertuarem, każdy występ Wild Field pozostaje na długo w pamięci. Koncert odbędzie się w piątek 29 marca 2019 od godz.20.00. Zapraszamy !!!

★★★★★★★★★★★
W skład zespołu Wild Field wchodzą:
Marcin Kujawa – vocal, gitara
Maciej Zdanowicz – gitara, vocal
Piotr Tarnawski – bas
Kamil Stachowiak – perkusja

internet:
https://www.facebook.com/WildFieldBand/

★★★★★★★★★★★
Data: 29.03.2019 (piątek)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

★★★★★★★★★★★
Miejsce:
Restauracja Winiarnia Bachus
Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1
www.facebook.com/WiniarniaBachus
http://www.winiarnia-bachus.pl

★★★★★★★★★★★
Bilety: 30 zł
Rezerwacje: tel. 511 161 212

★★★★★★★★★★★
wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/342531986384524/

★★★★★★★★★★★
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!

To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.

★★★★★★★★★★★