home Niusy, Wydarzenia Vane, Moyra, Shodan i LaNinia – metalowe show w Zielonej Górze !!!

Vane, Moyra, Shodan i LaNinia – metalowe show w Zielonej Górze !!!

Stowarzyszenie Art Of Underground zaprasza na Storm Of Fate Tour 2020 podczas, którego zagrają metalowe zespoły: Vane, MOYRA, SHODAN, LaNinia. Koncert odbędzie się w Zielonej Górze w WySPa – Klub Studencki w piątek 28 lutego 2020. Zapraszamy !!!

*******************************
Na przestrzeni czterech tygodni zespoły Vane i MOYRA zagrają na wspólnej trasie „Storm of Fate Tour 2020” w ośmiu klimatycznych klubach rozsianych po całym kraju.

*******************************
28.02.2020 / piątek – godz. 19:00
Klub Studencki Wyspa
ul. Wojska Polskiego 65

BILETY !!!
20 PLN (przedsprzedaż)
30 PLN (w dniu koncertu)

przedsprzedaż:
bileteria Muz-Art – (68) 324 63 13 w godz. 10.00-18.00
Zielona Góra, Aleja Niepodległości 12, www.muzart.pl

Online:
🎫 GoOut: https://goout.net/pl/koncerty/vane+moyra/lacbf/+xwsro/
🎫 Kolekcjonerskie: https://vane.band/pl/product/bilet-storm-of-fate-vane-moyra-supporty/?attribute_pa_city=zielona-gora-pl

*******************************
Vane
https://vane.band
https://www.youtube.com/c/VANEband
https://open.spotify.com/artist/5ajH3C8yvTzCSv7STcqXnz?si=fGRt50xpRgejpThz-Fdb5A

Vane łączy w całość ciężkie, a jednocześnie melodyjne riffy, potężny wokal, szybkie bębny i brudny bas wraz z głęboko zakorzenioną w Złotej Erze Piractwa estetyką i historią. Zespół został założony pod koniec 2016 roku przez dwóch przyjaciół – Mateusza Gajdzika i Roberta Zembrzyckiego. W krótkim czasie gitarzyści zrekrutowali pozostałych członków zespołu – Marcina Frąckowiaka, Marcina Parandyka oraz Marcina Zdeba i nagrali debiutancką EP’kę The Prologue. Rok później Vane wydało debiutancki album Black Vengeance. Siedem nowych utworów wraz z kawałkami z EP złożyły się na historię jednego z najbardziej intrygujących piratów w historii. Zespół zaprezentował się rzeszy fanów na trasie koncertowej i nagrał trzy tematyczne teledyski. Od tamtego czasu zespół wydał 2 kolejne single The Ritual oraz Row, Ye Scallywags!. Ten ostatni nagrany już bez Marcina Zdeba, który pożegnał się z zespołem.

*******************************
MOYRA
https://www.youtube.com/channel/UCHrUPhUCj1NCohZMhSkfNZg
https://www.instagram.com/moyra_official/?hl=pl

Moyra to kapela z gatunku melodic death metal przeplatającego się z elementami modern. Energetyczne granie, chwytliwe melodie połączone z ciężarem instrumentów, a także wokal, który stosuje różne techniki – od screamu, przez growl, aż po czyste partie. To wszystko nadaje tej kapeli swój własny klimat. Moyra powstała w 2017 roku jako projekt charyzmatycznej wokalistki Margo. Jej pierwszy skład zasilili Damian Paszczak (gitara), Rafał Miedziński (ex perkusja Lost Soul), Karol Fujarki (gitara) oraz Kacper Kulios (bas). Zespół ma na swoim koncie występ na kilku festiwalach plenerowych Beer Fest – Chorzów, Festiwal Uwolnić Muzykę u boku Vader i Rotting Christ , Pol’and’Rock – Scena Lecha, Książ Rock Zone, Siekiera Fest wraz z Frotside i Materią. Oprócz tego zagrali u boku Kat&Roman Kostrzewski, Percival Schuttenbach oraz Infected Rain. Mają też na koncie kilka mniejszych, klubowych koncertów, które cieszyły się niemałym zainteresowaniem. Moyra w roku 2017 wydała pierwszy mini album pt. Threads of Fate, a obecnie jest w trakcie nagrywania kolejnej EP’ki – premiera przewidywana w pierwszym kwartale 2020r.

*******************************
SHODAN
https://www.facebook.com/Shodanband/
https://www.youtube.com/channel/UC-WjDhQpt5QXfWTBgiBxEXw
http://shodan.bandcamp.com/

SHODAN to deathmetalowy konglomerat, który powstał pod koniec 2013 roku z inicjatywy Szczepana Inglota (gitara, wokal) oraz Michała Jarosza (perkusja) – doświadczonych muzyków udzielających się w zespołach takich jak: Banisher, Extinct Gods, czy Maigra. W 2015 zespół nagrał swój pierwszy LP “Protocol of Dying”.
Charakterystyczny styl dla zespołu to: unikalna hybryda death metalowej brutalności z niebanalnymi, ale jednocześnie chwytliwymi melodiami. Dotychczas SHODAN zagrał koncerty u boku m.in.: Sinister, Devilish Impressions, The Sixpounder, Lostbone, oraz pojawił się obok Hate, Darzamat, czy Thaw na Castle Party Festival.

*******************************
LaNinia
https://www.facebook.com/laniniaofficial/
https://www.youtube.com/channel/UCHDAZ0EjpB7wEszcVQEQgHQ

LaNinia – projekt z województwa lubuskiego, z miasta Strzelce Krajeńskie, powołany do życia przez Daniela „ludwass” Ludwiczaka, odpowiedzialnego za wszystkie kompozycje na płycie. Wspierany od samego początku przez Janusza Duzia (gitara) nabrał ostatecznej muzycznej formy, która w 2018 zaowocowała debiutanckim krążkiem „Loneliness”.
Muzykę, którą serwuje LaNinia, cechują mocne kompozycje z niskim strojem gitar oraz ciężkim soczystym groove’em. Do tego wszystkiego należy dodać piekielnie mocny oraz melodyjny wokal Mateusza Popisa.

*******************************
Dokładny harmonogram koncertu zostanie ogłoszony później.

*******************************
wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/709266242888984/

****************************
Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami?
Dołącz do grupy KONCERTY – ZIELONA GÓRA
https://www.facebook.com/groups/343753952392424/

*******************************
Organizacja koncertów
w klubie WySPa
Igor Skrzyczewski
Stowarzyszenie
Art Of Underground
tel. 605 432 744