home Niusy, Wydarzenia Trzciamajka Projekt i reaktywacja Kufajki Rencisty na J&J Day Fest (Finał WOŚP w Sulęcinie)

Trzciamajka Projekt i reaktywacja Kufajki Rencisty na J&J Day Fest (Finał WOŚP w Sulęcinie)

Już niebawem kolejny, 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Finał ten w tym roku zaplanowany został na dzień 15 stycznia (niedziela), ale w Klubie u Bulka koncerty odbędą się w sobotni wieczór w przededniu „orkiestry”, czyli 14 stycznia 2017. Impreza połączona będzie z kolejną, trzecią już edycją festiwalu J&J Day. Wtajemniczeni wiedzą już, że impreza ma charakter świętowania jubileuszowego i zapewne, jak zazwyczaj, klub wypełni się do granic możliwości. Ale na tym nie koniec ciekawostek: jednym z artystów będzie sulęciński zespół Kufajka Rencisty, który świętować będzie (uwaga!) dwudziestą piątą rocznicę powstania. Czyli dokładnie taki sam jubileusz, jak ten Wielkiej Orkiestry. Zespół przez dłuższe okresy bywał nieaktywny, ale koneserom „sulęcińskiego brzmienia” na pewno spodoba się to, że nastąpiła jego reaktywacja.
I będzie to jedna z gwiazd J&J Day oraz WOŚP w Sulęcinie!
Kolejnym artystą, a w zasadzie zestawem artystów, będzie PROJEKT TRZCIAMAJKA!
Doskonale przyjęty podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, zaprzyjaźniony z sulęcińskimi artystami, uczestnik wielu naszych imprez, „trzciamajski” zbiór około 20 muzyków w trzech projektach: ZijenSu/LaMachette, Bezjahzgh oraz Zmaza! Czyli bez mała trzy godziny mieszanki gatunków muzycznych w konfiguracjach, które przyprawią nas o zawrót głowy i dadzą nam maksimum pozytywnej energii.
Projekt Trzciamajka, wyjaśnijmy niewtajemniczonym, to połączone składy muzyków i zespołów z miejscowości Trzcianka w Wielkopolsce.
Nie obędzie się oczywiście bez licytacji na rzecz WOŚP, bez niespodzianek oraz bez świętowania jubileuszów.
A to wszystko w jeden, wierzymy że niezapomniany, wieczór – to Noc jubileuszów, noc koncertów, noc wspaniałej zabawy połączonej z charytatywną akcją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Klubie u Bulka przy Sulęcińskim Ośrodku Kultury!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – J&J Day Festival
Klub u Bulka / SOK
Data: 14.01.2016 Godz. 20:00
Bilet: 10 zł (do puszki WOŚP)
Wystąpią: Kufajka Rencisty, Projekt Trzciamajka (ZijenSu / LaMachette / Bezjahzgh / Zmaza)

15492337_1818275208454558_1834208961976672571_n