home Wydarzenia The Hypnotunez w Klubie u Bulka SULĘCIN

The Hypnotunez w Klubie u Bulka SULĘCIN

Koncert: The Hypnotunez w Klubie u Bulka
28.03.2019 r. (czwartek)
Koncert: godz. 19:00

Bilety:
10 zł – w cenie biletu piwo gratis!

Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego wydarzenie. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych wydarzeniach.

INFO:

Prawdziwe uderzenie dźwięku i pozytywnej energii prosto z Ukrainy. The Hypnotunez to koncertowa „petarda”, doskonałe połączenie swingu, jazzu oraz innych gatunków tanecznych w klimatach retro, z dziką punk rockową werwą i spontanicznością. Klasyczne instrumentarium big bandowe, takie jak choćby kontrabas, puzon czy trąbka w mariażu z „brudnym”, undergroundowym brzmieniem, od razu porywa widownię do tańca. W stylu Ukraińców można usłyszeć też pozytywne odniesienia do najlepszych wzorców gatunku, jak choćby Gogol Bordello czy Manu Chao.

Zespól wystepowal rok temu na festiwalu Inne Brzmienia w Lublinie oraz Festiwalu Filmowym w Warszawie, był równiez uczestnikiem popularnego programu TV w swoim kraju „Ukraina Ma Talent”.
Muzycy obecnie przygotowują trasę po Europie. W planach są koncerty w Polsce, Czechach, w Niemczech, na Słowiacji, w Francji oraz Szwajcarii.

Sklad :
Gera „The Hypno” Louidze – vocal, stand-up bass
Yuriy Bikbaev – guitar
Dmitryi Vcherashnyk- drums
Timur Akhtamov – saxophone
Anton Gnatenko – baritone saxophone