home Niusy, Wydarzenia, Wywiady/Recenzje „Strefa 66” w Sulechowie – no i ruszyło!!!

„Strefa 66” w Sulechowie – no i ruszyło!!!

DSC07628

Następny w regionie Klub Muzyczny – „Strefa 66” w Sulechowie na Osiedlu Nadodrzańskim 3c. Z klimatem, sporym miejscem do tańczenia… Dobra rozrywka, starannie dobrany repertuar. Energetyczny wystrój, akustyczna sala. Otwarte do oporu…
Koncerty w Klubie będą często, właściciele „Strefy 66” – Ewa i Sławek Szczepaniak, Adam i Mateusz Szarata – to gwarantują, mają doświadczenie w organizowaniu podobnych miejsc już sprawnie funkcjonujących, poprzednio – międzyrzecki Klub Muzyczny „Kwinto”.
Informacje o koncertach i wydarzeniach będziemy publikować na bieżąco (www.strefa.66.com.pl oraz na Facebooku). Repertuar planuje się zróżnicowany. Oprócz cyklicznych koncertów – Karaoke, zabawy taneczne – z muzyką lat 80’, 90’, wieczory z poezją śpiewaną i nie tylko taką…, kabaretony, wieczory tematyczne – muzyka z płyt winylowych… Każdy znajdzie w „Strefie 66” coś dla siebie. Będziemy pokazywać nasze lokalne zespoły warte zaprezentowania, promować kulturę w regionie w pełnym zakresie.
Sulechów leży na trasie koncertowej wielu zespół muzycznych koncertujących w naszym kraju. Zespoły muzyczne organizuje Jacek Filipek – promotor muzyki na żywo w województwie lubuskim i nie tylko, twórca JAMM Art. oraz LDR „Lubuskie Dobrze Rockuje”, na stałe współpracujący również z Nyską TV.
6.09. 2014 r. na otwarciu Klubu Muzycznego „Strefa 66 wystąpiła „Raggafaya”, zespół znany z „ Przystanku Woodstock”. Rozpalili swoich fanów, którzy przyjechali z innych miejsc tylko dla nich, do czerwoności. Będą jeszcze grali w innych Klubach w naszej okolicy, Jacek Filipek obiecuje…
Następny koncert w „Strefie…” już niebawem, dokładnie 26.09. tego roku –znana i popularna formacja FARBEN LEHRE. Zapraszamy.

tekst: Iwona Wróblak

foto: Jaco Art.pl