home Wydarzenia Słubice – Prowincja – Jelena Matula koncert

Słubice – Prowincja – Jelena Matula koncert

To będzie wyjątkowy koncert! Już wkrótce na naszej „prowincjonalnej” scenie wystąpi utalentowana wokalistka i instrumentalistka uczestniczka ósmej edycji The Voice of Poland Jelena Matula!

Koncert odbędzie się w sobotę 21 kwietnia o godz. 20:00. Bilety już dostępne w cenie 15 zł – I pula (ilość ograniczona), 20 zł – II pula, 25 zł – w dniu koncertu. Rezerwacja biletów: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430, w treści wiadomości wpisujemy „Jelena, ilość biletów, imię i nazwisko zamawiającego oraz miejscowość”.

Kim jest Jelena Matula?

Jelena Matula ma 29 lat i pochodzi z polsko-rosyjskiej rodziny, a na co dzień mieszka w łotewskiej Rydze. Posiada wyższe wykształcenie muzyczne, brała udział w muzyczno horeograficznym przedstawieniu w Rydze, gdzie grała główną rolę. Potrafi grać na wielu instrumentach. Przez dwa lata mieszkała w Dubaju, gdzie bardzo intensywnie koncertowała. Jest także nauczycielką śpiewu.

Polska publiczność miała okazję poznać Jelenę podczas uczestnictwa w ósmej edycji The Voice of Poland, która swoim śpiewem porwała nie tylko jurorów ale i publiczność. Przez wielu uważana za główną faworytkę do wygrania programu. Wyjątkowy głos, prezencja oraz niebanalny talent sprawiają, że jej występy to nie tylko uczta dla uszu ale i oczu.