home Wydarzenia Perfekcyjne Przeboje – Koncert plenerowy – Projekt LATO Sulęcin ☀

Perfekcyjne Przeboje – Koncert plenerowy – Projekt LATO Sulęcin ☀

Wyjątkowy kameralny koncert w Sulęcinie, który odbędzie się w ramach wydarzenia „PROJEKT LATO – INAUGURACJA”

Miejsce: stary kort tenisowy, teren za SOK

Godzina: 20:00

Organizator: Sulęciński Ośrodek Kultury

Serdecznie zapraszamy na „Perfekcyjny Koncert Akustyczny ” z największymi przebojami zespołu Perfect !!! Perfect, to od lat kochany zespół z największymi przebojami: “Nie płacz Ewka”, “Autobiografia”, “Niewiele ci mogę dać”, “Kołysanka dla nieznajomej” i wiele innych. Trzech zakochanych w muzyce przyjaciół, postanowiło zagrać Perfect akustycznie, a ich projekt dedykowany jest całemu zespołowi Perfect za wkład w Polską muzykę, emocje i to, że z tak dobrymi przebojami rodziliśmy się, dorastaliśmy i jesteśmy dziś.

Na koncert zapraszamy w sobotę 23 czerwca od godz. 20.00. Będzie jak to zawsze mówi Grzegorz Markowski „Po prostu Perfect” !!!

Organizator: Sulęciński Ośrodek Kultury

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦

Perfekcyjne Przeboje zagrają:

ROBERT PAWLAK – wokal
TEODOR CYRULIK -gitara
MICHAŁ CIELEBĄK – piano

internet:
www.facebook.com/pg/Perfekcyjne-Przeboje

video:

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦

WAŻNE!
Drodzy, zanim wspólnie uczcimy inaugurację „Projektu LATO”, prosimy o uważne zapoznanie się z procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19, obowiązującymi zarówno w Sulęcińskim Ośrodku Kultury, Bibliotece Publicznej w Sulęcinie, a także na wszystkich imprezach (także plenerowych!) przez nas organizowanych.  Na wydarzenie w plenerze wstęp ma ograniczona ilość osób – przewidujemy miejsce dla 150. Prosimy o wcześniejsze przybycie na koncert, ponieważ na teren imprezy publiczność będzie wpuszczana pojedynczo, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. 
Wspomniany zbiór zasad został opracowany w celu zapewnienia jak najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jego przestrzeganie jest obowiązkiem każdej osoby biorącej udział w wydarzeniu, a także osoby zaangażowanej w jego organizację.
Dokument znajduje się na stronie internetowej www.soksulecin.pl w zakładce „DOKUMENTY DO POBRANIA”. LINK: http://soksulecin.pl/dokumenty-do-pobrania