home Niusy, Wydarzenia Pierwszy zespół Majos Squad na LDR Fest w Zielonej Górze !!!

Pierwszy zespół Majos Squad na LDR Fest w Zielonej Górze !!!

Nowy Festiwal Rockowy: Lubuskie Dobrze Rockuje zaprasza na koncert eliminacyjny do Finalu Festiwalu. W środę 23 listopada 2016 o godz.20.00 w zielonogórskim klubie JAZZKINO zagra zespół Majos Squad z Gorzowa Wielkopolskiego. Zespół zaprezentuje mieszankę rapu rocka i hip-hopu. Wstęp na koncert jest wolny !!!

Majos Squad miał być jednorazowym projektem na 20-lecie gorzowskiego amfiteatru. Chłopak z Piasków – Majos, wraz z Dominikiem Marczewskim (gitara, klawisze), postanowili zrobić rap z użyciem gitary. Dalszy rozwój wypadków doprowadził do obudowania duetu sekcją rytmiczną (Kamil Meler – bas; Adrian Fołta – perkusja) oraz chórkiem złożonym z dwóch dziewczyn. Po kilku występach w składzie zostali sami chłopcy; brzmienie się wyostrzyło i zaczęło nabierać charakteru. Od grudnia 2015 trwają nagrania dema, kolejne ukończone utwory są z dumą prezentowane na Facebookowym fanpage’u. Choć prawie nikt o zespole nie słyszał, już pojawiły się opinie, że może on zjednoczyć dość wyraźnie rozdzielonych słuchaczy gorzowskiego rapu i rocka.

Rap: Maciek „Majos” Łuczyk
Perkusja: Adrian Fołta,
Gitara basowa: Kamil Meler,
Gitara, klawisze: Dominik Marczewski

internet:
https://www.facebook.com/pg/Majos.Squad

*******************************
wydarzenie na facebook:
https://www.facebook.com/events/1147366688682832/

*******************************
Data: 23.11.2016 (środa) godz.20.00
wstęp wolny !!!

*******************************

Miejsce:
JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://web.facebook.com/jazzkino/

*******************************

Lubuskie Dobrze Rockuje
Festiwal Rockowy 2017

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość. Wydarzyło się coś wyjątkowego w naszym województwie, coś co odbywać się będzie po raz pierwszy. Zawiązał się kolektyw pomiędzy projektem „Lubuskie Dobrze Rockuje” (Sulęcin), gorzowskim klubem „C-60” i zielonogórskim klubem „JazzKino”, aby wspólnie działać na rzecz szeroko rozumianych rockowych dźwięków w naszym regionie. Po krótkich rozmowach, krótkich ponieważ wiedzieliśmy wspólnie, jaki mamy cel, ustaliliśmy, iż organizujemy największy i być może najdłuższy festiwal na naszych lubuskich ziemiach. Grać będziemy w Gorzowie i Zielonej Górze przez pół roku w każdą środę, to blisko 20 koncertów w każdym mieście, czyli razem 40 gigów. Czterdzieści prezentacji zespołów zgłoszonych na nasz przegląd. Eliminacje ruszają od połowy listopada 2016. Zespoły mogą się zgłaszać z całej Polski i z zagranicy. Profesjonalne jury oceniać będzie każdy występ, by móc wybrać najciekawsze kapele, które zostaną zakwalifikowany do ostatecznej części konkursowej, która odbędzie się w Sulęcinie na początku czerwca ( termin finału podamy niebawem). Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: ldrfestiwal@gmail.com, a karta zgłoszenia do pobrania ze strony:
www.lubuskie.dobrzerockuje.pl

https://www.facebook.com/lubuskiedobrzerockuje

*******************************

Partnerami Festiwalu są:

iCoTam – Stowarzyszenie Działań Twórczych
Klub C-60 w Gorzowie Wielkopolskim
Klub JazzKino w Zielonej Górze
Sulęciński Ośrodek Kultury

oraz

Art Of Underground
Portal Muzyczny NYSKA TV
Studio Tatuażu Viking – Zielona Góra
Sulęcin24.pl – miejski portal informacyjny
MS Backline – Zielona Góra
Infoludek.pl
Radio Index – Zielona Góra
Rock Rebelia – niezależny front rockowy

czekamy na innych partnerów !!!

Kontakt:

Jacek Filipek – 501 758 991 (koordynator projektu )
Festiwalowy adres e-mail: ldrfestiwal@gmail.co

*******************************