home Wydarzenia Over the Under 100% tour w Klubie u Bulka

Over the Under 100% tour w Klubie u Bulka

OVER THE UNDER – 100% Tour
Klub u Bulka / SOK
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
Data: 05.10.2017 Godz. 20:00
Bilety: info wkrótce
Do nabycia: info wkrótce

 

Over The Under – Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw. 100 koncertów w 100 dni…

Over The Under – licznie koncertujący zespół blues metalowy z Bydgoszczy (tylko w tym roku ponad 40 koncertów) od 1 września rusza w trasę „100%tour” – czyli 100 koncertów w 100 dni! Tą trasą starać się będzie pobić światowy rekord Guinnessa. Sama idea trasy „100% tour” jest bardzo prosta – budowanie polskiej sceny muzycznej u podstaw. 100 koncertów dzień po dniu…Ideą trasy „100% Tour” jest udowodnienie że zespół rock’n’rollowy, za pomocą prastarej już metody „Do It Yourself”, jest wstanie dokonać rzeczy pozornie zarezerwowanych dla grup menadżerskich, wytwórni czy osób związanych z branżą od wielu lat.Poza tym chodzi o to, aby zaszczepić miłość do szczerej rockowej muzyki ludziom w Polsce poprzez granie wszędzie tam, gdzie to tylko możliwe i wciąganie do tej akcji lokalnych zespołów. W skrócie: współpraca z OTU to przywracanie rock’n’rolla na ulice i do klubów tam, gdzie jego miejsce. Trasa 100 % tour została objęta honorowym patronatem prezydenta Bydgoszczy.
OTU facebook.
https://web.facebook.com/overtheunderpl/
Over the Under – Madness

Over the under – Cold

Eon Chaos
Muzyka, którą przedstawimy na żywo wydobywana z czystej emocji na bazie eksperymentu i transu jakby zza grobu. Utwory opowiadają zaciekle o problemach natury starych legend słowiańskich wplecione w zamglony surrealizm. Każdy koncert jest inny dlatego warto przeżyć wieczór z tego typu twórczością. Zespół eksperymentuje w gatunkach post, sludge, doom, jazz, black metal, ambient. Gwarantujemy emocje, które warto przetestować.