O NAS

xxxLubuskie Dobrze Rockuje (LDR) – to projekt, którego celem jest wspieranie oraz promocja wszelkich działań związanych z szeroko rozumianą muzyką rockową tworzoną i prezentowaną w woj. lubuskim.

LDR z założenia ma stanowić wsparcie zarówno dla młodych zespołów jak i artystów mających już doświadczenie sceniczne. LDR promuje wydarzenia kulturalne organizowane na terenie woj. lubuskiego takie jak koncerty, festiwale, przeglądy muzyczne oraz zajmuje się promocją płyt muzycznych zespołów z regionu. LDR jest platformą wymiany informacji pomiędzy twórcami, odbiorcami i organizatorami.

LDR to promocja miejsc w województwie lubuskim, gdzie tworzy się kulturę, gdzie można usłyszeć „żywe granie”, dlatego wspiera, promuje i proponuje współpracę: artystom solowym, zespołom, klubom, ośrodkom kultury, pubom, w których odbywają się koncerty a także wydawnictwom, organizatorom festiwali, tras koncertowych oraz konkursów młodych talentów, agencjom artystycznym, mediom (radio, telewizja, prasa, Internet) studiom nagrań i sklepom muzycznym.

LDR współpracuje z portalem muzycznym NYSKA TV – realizatorem wielu reportaży a także twórcą programu BACKSTAGE prezentującym zespoły i wydarzenia kulturalne w woj. lubuskim.

LDR współpracuje już z kilkoma klubami muzycznymi (w Gorzowie Wlkp., Słubicach, Sulęcinie, Zielonej Górze, Międzyrzeczu, Żarach i Nowej Soli), z Ośrodkami Kultury (w Lubniewicach, Sulęcinie, Kostrzynie, Słubicach, Babimoście, Przytocznej).

Partnerami projektu LDR są: e-Kamerton Muzyczny Portal Edukacyjny, MS Backline i Studio Tatuażu VIKING Zielona Góra.

LDR wspierają  media oraz agencje muzyczne: NYSKA TV, Sulecin24.pl, Jamm Art. / HPG,

Lubuskie Dobrze Rockuje jest organizatorem lub współorganizatorem koncertów i festiwali w woj. Lubuskim.

Zapraszamy do współpracy przy organizacji, promocji i wsparcia różnych wydarzeń muzycznych!

 

 

 

KONTAKT:

Stowarzyszenie Strefa Działań Twórczych iCoTam   – koordynator projektu

icotam logo ze strona

 

 

 

Jacek Filipek

Tel. 501 758 991

e-mail: lubuskiedobrzerockuje@gmail.com

strona www: www.lubuskie.dobrzerockuje.pl

profil facebook: www.facebook.com/lubuskiedobrzerockuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *