home Niusy, Wydarzenia No Name ze Słubic szuka „głosu”.

No Name ze Słubic szuka „głosu”.

Słyszeliście już o ciekawym projekcie muzycznym „No Name”? To zespół, w którego stworzenie zaangażowało się kilku uznanych słubickich muzyków. Artyści poszukują właśnie wokalistki lub wokalisty. I mają ambitne plany na przyszłość.

Zespół „No Name” w obecnej formie powstał jesienią 2013 roku. Członkowie zespołu tj. Tomasz Grudzień (piano), Tomasz Makuchowski (bas), Andrzej Żełudok (drums) oraz gościnnie Jacek Fałdyna (sax) znają się do wielu lat ze współpracy przy innych projektach muzycznych. Jak sami mówią, łączy ich przede wszystkim zwariowana miłość do dobrej muzyki.

no name slubice

– Obracamy się w kręgach muzycznych ocierających się o różne gatunki jak np. jazz-fusion, soul, blues. Na chwilę obecną wykonujemy utwory innych artystów, których kompozycje uznawane są za klasyczne w swoich gatunkach (m.in. Randy Crowford, David Benoit, Harbie Hancock, John Mayer i S.Wonder). W przyszłości nie wykluczamy pracy nad własnym repertuarem. Jeżeli takowy powstanie to będzie z pewnością inspirowany wspomnianymi artystami i gatunkami muzycznymi – podkreśla Tomasz Grudzień.

Zespół brał aktywny udział w tegorocznej edycji Festiwalu MOST. Na zaproszenie organizatorów muzycy zagrali koncert na małej scenie festiwalu ustawionej przy deptaku na ul. Jedności Robotniczej. Był to debiut sceniczny w obecnym składzie.

Zapytani o plany na przyszłość, podkreślają, że chcą przede wszystkim grać to, co sprawia im przyjemność. W planach mają oczywiście występy na żywo, traktują to jako nagrodę za trud spędzony w sali prób.
– Zapraszamy do naszego muzycznego świata. A może wśród czytelników portalu Słubice24 jest ktoś, kto chciałby z nami wspólnie przemierzać ten świat?  Chcemy naszą grę wzbogacić o wokal, dlatego zachęcamy: nie wahajcie się, nie śpiewajcie tylko w czterech ścianach. Nic nie daje większego „kopa” niż występy na żywo przed spragnioną dobrej muzyki publicznością – zachęca Tomasz Grudzień.

Dla zainteresowanych podajemy kontakt – tel. 512 311 250 lub e-mail: grudka76@gmail.com.

info z http://www.slubice24.pl/