home Niusy, Wydarzenia Mystic Mind & Dormant Dissident w „4 Różach dla Lucienne”

Mystic Mind & Dormant Dissident w „4 Różach dla Lucienne”

10497883_932307066785790_4128966898616760703_oMystic Mind zaprasza do zielonogórskiego klubu „4 Róże dla Lucienne” na wyjątkowy koncert. Zespół przedstawi nowy wokal, oraz zagra przedpremierowo cały nowy album, który właśnie rejestrowany jest w studiu pod okiem Roberta „Litzy” Friedricha. Wydarzeniu towarzyszyć będą również przyjaciele, którzy wspomogą wokalnie i instrumentalnie kilka numerów. Wieczór rozpocznie formacja Dormant Dissident w piątek 26 września 2014 od godz.20.00. Po koncercie Taneczne After Party – zapraszamy !!!

Mystic Mind
Zespół powstał jesienią 2008 roku z inicjatywy Grześka Kołakowskiego i Łukasza Wery. Grali oni wtedy w innych formacjach – Ormo i Sluggard, różne wydarzenia spowodowaly rozpadniecie się ich i idąc z chęcią stworzenia czegoś odmiennego powstanie Mystic Mind. Muzyka zespołu szufladkowana była różnie. Od Thrash metalu przez stoner aż po Crossover metal i przy tym ostatnim zespół utrzymuje kompozycje. Po roku grania zostało nagrane pierwsze demo, po paru miesiącach je poprawiono i zarejestrowano kolejne 4 utwory. W 2011 roku po zagraniu przeszło stu koncertów zespół wchodzi do studia nagrać płytę, powstaje pierwsze dziecko wydane własnym nakładem – „Braterstwo”, na którym znalazło się 10 autorskich kompozycji i jeden cover. A po nim seria koncertów w ramach „Braterstwo Tour 2012”. We wrześniu zespół Mystic Mind wygrał XIII Międzynarodowy Festiwal Rock Nocą. Po tym wydarzeniu przyszedł czas na szykowanie drugiej płyty… Aktualnie band nagrywa drugi album, którego producentem jest Robert „Litza” Friedrich.

Skład:
Łukasz Wera – Gitara, Maciej Markiewicz – Gitara, Semion Paramonow – Bas, Grzegorz Kołakowski – Perkusja
__________________________________________
Dormant Dissident
Kapela założona w 2011 roku, grająca szeroko pojęty Heavy Metal. Od września 2012 roku, kiedy to skład został uzupełniony o drugą gitarę i wokal, zespół nabrał rozpędu tworząc coraz więcej własnego materiału oraz dając energetyzujące koncerty. Prostota połączona z melodyjnością oraz metalowym zacięciem i dynamiką utworów sprawdza się idealnie na koncertach, podczas których kapela porywa publiczność do wspólnej zabawy.Skład:
Artur „Kula” Kuliński (wokal)
Igor Cybail (gitara prowadząca)
Michał „Bender” Bedner (gitara rytmiczna)
Rafał „Roman” Romański (bas)
Jakub „Czu” Czubaty (perkusja)