home Niusy, Wydarzenia METALIZACJA LIVE RITUAL vol.III

METALIZACJA LIVE RITUAL vol.III

Trzecia odsłona cyklu METALIZACJA LIVE RITUAL w Zielonej Górze nadchodzi wielkimi krokami. Tym razem w roli headlinera zobaczymy śląski OFFENCE. Zagrają także zielonogórskie zespoły Dormant Dissident oraz Spirit Crusher – jedyny w Zielonej Górze (i prawdopodobnie w całej Polsce) tribute band grupy Death. Ten metalowy rytuał odbędzie się w zielonogórskim klubie „4 Róże dla Lucienne” w piątek 27 lutego 2015 od godz.19.00. Po koncercie zapraszamy na Rock’in’rollowe After Party !!!

*********************************

+OFFENCE+

Zespół powstał wiosną 2011 roku. Kilka następnych miesięcy upłynęło na próbach utworzenia pełnego składu. Założycielami byli: CHAOS, znany wcześniej z występów w black metalowym DIMIDIUM MEI i DIABOLICON oraz HELLSCREAMAROSS, wokalista death metalowej załogi EXHALATION.

Pierwsze wydawnictwo zespołu to split z Bytomskim THRONEUM wydany w 2012 roku pod nazwą „ NO SALVATION”. Pozycja ta wyszła na dwóchnośnikach : kasecie przez KAMPF RECORDS oraz na 7-calowym winylu przez Szkocką wytwórnię BESTIAL INVASION RECORDS.

W dniu 7 czerwca 2014 ukazała się pełna płyta zespołu o nazwie R.A.W. w barwach MAD LION RECORDS. W roku 2015 pojawi się split na 7 calowym winylu z zespołem TRAUMA, który zostanie wydany w DEFORMEATHING PRODUCTION, a następnie na cd w BESTIAL INVASION RECORDS.

Zespół od 2012 do 2014 zagrał szereg koncertów u boku takich zespołów jak : ENTHRONED, NUNSLAUGHTER, DEMONICAL, DIABOLICAL, HYPNOS, ROOT, CHRIST AGONY, PANDEMONIUM, HATE, TENEBRIS, SCEPTIC, THE LIGHT OF DARK, THORNAFIRE, PARRICIDE, TRAUMA, DEUS MORTEM, BETRAYER i wiele innych.

Muzyka zespołu to tradycyjny Death Metal w średnich tempach nawiązujący do sceny europejskiej początku lat 90.

skład:
HELLSCREAMAROSS – v.
CHAOS – g.
AMON – g.
CYANIDE – d.
MR. SADISTIKK – b.

internet:
www.facebook.com/offence.offcial
https://www.youtube.com/watch?v=q0ywRkC_fwo

video:
https://www.youtube.com/watch?v=q0ywRkC_fwo

*********************************

+DORMANT DISSIDENT+

Kapela założona w 2011 roku, grająca szeroko pojęty Heavy Metal. Od września 2012 roku, kiedy to skład został uzupełniony o drugą gitarę i wokal, zespół nabrał rozpędu tworząc coraz więcej własnego materiału oraz dając energetyzujące koncerty. Prostota połączona z melodyjnością oraz metalowym zacięciem i dynamiką utworów sprawdza się idealnie na koncertach, podczas których kapela porywa publiczność do wspólnej zabawy. W maju 2013 roku ukazało się pierwsze, trzy utworowe demo („DDemo”) zespołu, które zostało rozprowadzone drogą elektroniczną. Z początkiem września tego samego roku „DDemo” ujrzało po raz pierwszy światło dzienne w postaci fizycznej.

Skład:
Artur „Kula” Kuliński (wokal)
Igor Cybail (gitara prowadząca)
Michał „Bender” Bedner (gitara rytmiczna)
Rafał „Roman” Romański (bas)
Jakub „Czubone” Czubaty (perkusja)

internet:
www.dormantdissident.pl
https://www.facebook.com/DormantDissident https://www.youtube.com/user/DormantDissident

video:
https://www.youtube.com/watch?v=xz1G1drg5jo

*********************************

+SPIRIT CRUSHER+

Jedyny w Zielonej Górze (i prawdopodobnie w całej Polsce) tribute band grupy Death. W repertuarze kapeli znajdują się utwory z każdej płyty w dyskografii formacji dowodzonej przez nieodżałowanego Chucka Schuldinera. Spirit Crusher tworzą byli i obecni muzycy takich zielonogórskich zespołów jak: Warfist, Forgotten Sin, Houngan czy Alexithymia.

skład:
Michał – Vox
Piotr – Lead Guitar
Mateusz – Rhythm Guitar
Hubert – Bass
Paweł – Drums

internet:
https://www.facebook.com/tributedeath

*********************************

OFFENCE + DORMANT DISSIDENT + SPIRIT CRUSHER
koncert

data: 27.02.2015 (piątek) godz.19.00

wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/918616718150705/

miejsce:
„4 Róże dla Lucienne”
Zielona Góra
Stary Rynek 17

bilety
10 zł – do nabycia na bramce przed koncertem

*********************************

info organizatora