home Bez kategorii, Wydarzenia SOLD OUT! SOLD OUT! Łukasz Łyczkowski & 5 RANO u Bulka – premiera nowej płyty!

SOLD OUT! SOLD OUT! Łukasz Łyczkowski & 5 RANO u Bulka – premiera nowej płyty!

Klub u Bulka serdecznie zaprasza na kolejne świetne muzyczne wydarzenie w nowym sezonie koncertowym…

Koncert zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO
Gdzie? Klub u Bulka
ul. Moniuszki 1
69-200 Sulęcin
Kiedy? 19.10.2018 r.
godz. 20:00
Bilety: 20/30 – SOLD OUT!!!

Zaczęliśmy z przytupem!
WAŻNE – 19-20.10 w Sulęcińskim Ośrodku Kultury odbywać się będzie Festiwal Podróżniczy pod hasłem „Tam i z Powrotem, czyli podróże małe i duże”. Koncert uświetni to wydarzenie. Zapraszamy serdecznie!

INFO

5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70 tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard
rockiem, ale także otwartym na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.
Koncerty 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu.

Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski ostatniej edycji Voice of Poland i potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze – fenomenalny kontakt
z publicznością. 5 RANO od wielu lat pojawia się na największych scenach, festiwalach zdobywając szereg nagród, ale uwielbia grać także koncerty klubowe. Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m.in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI, wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze” u boku Sebastiana Riedla & Cree.
Zespół z podniesionym czołem supportował najwięsze gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafi dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy.
W 2018 roku zespół wyda swoją drugą płytę i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w Polskę by dawać jak najlepsze koncerty.

Do zobaczenia w Klubie!

Rezerwacja biletów: SMS: 506 070 879 – nazwa zespołu, ilość biletów, nazwisko i imię osoby rezerwującej.