home Wydarzenia Łukasz Łyczkowski & 5 Rano – koncert w Prowincji

Łukasz Łyczkowski & 5 Rano – koncert w Prowincji

Sześć lat musieliśmy czekać na ponowny koncert zespołu 5 Rano w Prowincji. Czekanie to jednak z pewnością się opłaci, bo zespół jest w przysłowiowym „gazie” i zapowiada niesamowity występ na na naszej prowincjonalnej scenie.

Koncert odbędzie się w sobotę 8 grudnia o godz. 20:00 w Klubie Prowincja. Bilety w cenie 25 zł – przedsprzedaż już niebawem do nabycia w klubie oraz 30 zł – w dniu koncertu.

Rezerwacja biletów: bilety@klub-prowincja.pl lub sms: 603 952 430. W treści wiadomości wpisujemy „5 Rano, ilość biletów, imię i nazwisko osoby zamawiającej oraz miejscowość).

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to swoisty ewenement na polskim rynku muzycznym. Od początku zespół zakorzeniony jest w muzyce wywodzącej się z lat 60,70 tych podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hard rockiem ale także jest otwarty na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie.

Koncerty Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Zespół cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu.

Łukasz Łyczkowski to najlepszy wokal męski siódmej edycji The Voice of Poland! Potrafi on zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością. Wraz z zespołem od wielu lat pojawia się na największych scenach i festiwalach zdobywając szereg nagród. Uwielbiają jednak grać także koncerty klubowe. Wokalista zespołu zbierał doświadczenie u boku m. in Leszka Cichońskiego, z którym nominowany był do nagrody FRYDERYKI, wystąpił na Przystanku Woodstock, ale sam osobiście za największy sukces uważa występ na Festiwalu ,,Ku Przestrodze” u boku Sebastiana Riedla & Cree.
Zespół z podniesionym czołem supportował największe gwiazdy muzyki rockowej w Polsce. Potrafią dostosować się repertuarem do imprez plenerowych jak i dać rasowy koncert klubowy.

W 2018 roku zespół wyda swoją drugą płytę i w ramach promocji tego wydawnictwa wyrusza w Polskę by dawać jak najlepsze koncerty.