home Niusy, Wydarzenia Legendarna APTEKA zagra koncerty „Łikend W Lubuskim” !!!

Legendarna APTEKA zagra koncerty „Łikend W Lubuskim” !!!

Art Of Underground zaprasza na minitrasę zespołu Apteka „Łikend W Lubuskim”, która obejmie dwa lubuskie miasta, Gorzów Wielkopolski i Zieloną Górę. Koncerty odbęda się 10 marca 2017 w gorzowskim klubie C-60 oraz 11 marca 2017 w zielonogórskim klubie JAZZKINO. APTEKA Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego, która początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum, wyrosła ponad swoje założenia stając się zespołem legendarnym, punktem odniesienia, wyróżnianym mianem kultu. Zapraszamy na koncerty !!!

APTEKA to trans, psychodelia, rock, niesamowita energia i żywiołowość – o czym najlepiej przekonać się w czasie występów na żywo. Zespół gra dwugodzinny materiał zawierający utwory ze wszystkich dotychczas wydany płyt oraz utwory premierowe.

Jędrzej „Kodym” Kodymowski: „Zespół, grupa, środowisko związane z nazwą „Apteka” to, nieograniczona hurtownia pewnej filozofii życia. Nieelastyczna, a jednocześnie fantastycznie współgrająca z aktualnym tłem, daleka od pochlebstw, a jednak zespalająca tak skrajne życiowe ekstrema(…)”.

internet:
https://www.facebook.com/aptekaband/

video:
https://www.youtube.com/watch?v=KaCPB8tF1EU


BILETY – 25 zł / 30 zł

Data: 10.03.2017 (piątek) godz.20.00
Miejsce:
Klub C-60
Gorzów Wielkopolski, Zaułek 1
https://www.facebook.com/c60gorzowpl/


Data: 11.03.2017 (sobota) godz.20.00
Miejsce:
Klub JAZZKINO
Zielona Góra, ul. Jana Sobieskiego 14
https://www.facebook.com/jazzkino


Bilety do nabycia w klubach oraz stałych miejscach sprzedaży, a także przed koncertami.

info:

Igor Skrzyczewski

tel. 605 432 744