home Niusy, Wydarzenia Lao Che zagra w Sulęcinie.

Lao Che zagra w Sulęcinie.

LAO CHE ma na swoim koncie sześć wydanych albumów (pięć studyjnych i jeden koncertowy), dwa dvd koncertowe i kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami.

Ostatnie wydawnictwo zespołu, zatytułowane „Dzieciom”, ukazało się początkiem 2015 roku. Choć tytuł płyty nawiązuje do Jana Brzechwy i jego „Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu – co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna.

Każda wcześniejsza płyta płockiej grupy zdobywała ogromne uznanie u fanów i krytyków muzycznych. Lao Che jest jednym z najpopularniejszych zespołów alternatywnych w Polsce. Zespół koncertował na praktycznie wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce, a także na scenach w Niemczech, Czechach, na Litwie oraz w Anglii, Irlandii i Irlandii Północnej. Lao Che to coś więcej niż tylko niepowtarzalna muzyka, która łączy w sobie naleciałości rożnych gatunków muzycznych: rocka, elektroniki, funku czy hip hopu. To również wyjątkowe teksty Huberta Dobaczewskiego.

LAO Che to polski sekstet, który aktualnie tworzą:
Rafał Borycki
Mariusz Denst
Hubert Dobaczewski
Maciek Dzierżanowski
Michał Jastrzębski
Filip Różański

————————————————————–info———————————————

Sulęciński Ośrodek Kultury
Sala WIdowiskowa
ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin
data: 04.03.2017 godz. 20.00
Bilety: 40/50zł

Do nabycia:
– Sekretariat SOK Sulęcin (od 8.02.2017)
– Biblioteka Publiczna (od 08.02.2017)
http://ubulkaklub.8merch.com/bilet_wstepu_lao_che-id11488
– rezerwacje SMS: +48 608 297 629 (dostępne – hasło Lao Che / Imię i Nazwisko / ilość biletów.)