home Wydarzenia Klub u Bulka zaprasza: Andrzej Nowak i Złe Psy

Klub u Bulka zaprasza: Andrzej Nowak i Złe Psy

Koncert: Andrzej Nowak i ZŁE PSY
25.01.2019 r.
godz. 20:00
Bilety: 40/50zł
Rezerwacja i szczegóły pod numerem telefonu 506 070 879

Śmiało dokonujcie rezerwacji telefonicznych, ale pamiętajcie o tym – bilety w tańszej, przedsprzedażowej cenie obowiązują tylko do dnia poprzedzającego koncert. Pomimo rezerwacji, jeśli nie odbierzecie swoich biletów dzień wcześniej, obowiązuje już normalna cena. Ta zasada obowiązywać będzie na wszystkich bulkowych koncertach.

INFO:

ZŁE PSY to rewelacyjny, pełen niezwykłej energii zespół, który grał między innymi z przyjaciółmi takimi jak Guns N’ Roses, Uriah Heep, Billy Idol, Zakk Wylde, Budka Suflera czy Hungarica (wspaniały koncert w Budapeszcie). Na rynku muzycznym zadebiutował w 2002 roku albumem „Forever” wydanym przez wytwórnię Metal Mind Productions. Debiut od razu okazał się ogromnym sukcesem, wyprzedano cały nakład, a zespół otrzymał bardzo dobre recenzje w branżowej prasie. Druga płyta pt. „Polska – Urodziłem się w Polsce” między innymi z udziałem obecnego basisty „SCORPIONS” Pawła Mąciwody również zebrała znakomite recenzje i stała się dużym wydarzeniem na rynku muzycznym. Otrzymała między innymi słynne 4 gwiazdki w rankingu czasopisma muzycznego „Tylko Rock”. Kontrowersyjna (bo zakazana w jednych, a promowana w innych rozgłośniach radiowych) piosenka „Urodziłem się w Polsce” jest w tej chwili najbardziej rozpoznawalnym utworem ZŁYCH PSÓW. Śpiewa ją cała Polska, a rodzimy bokser Artur „Szpila” Szpilka wybrał ją jako hymn na otwarcie wszystkich swoich walk, zaś dwukrotny zawodowy mistrz świata /ISKA i WKA/ Marcin Rożalski wytatuował sobie trzygłowego psa – symbol Złych Psów. Trzecia płyta pt. „Duma” (premiera 06.2017) zbiera bardzo dobre recenzje. Oto kilka słów o twórczości zespołu napisanych przez dziennikarza Adama Kołacińskiego:

„Eklektyzm i nostalgia. Profesjonalizm i serce. Doświadczenie i zapał. Tak w skrócie powiedzieć można o nowej płycie Andrzeja Nowaka i Złych Psów. To nie jest odbębnione parę numerów, bo kontrakt wymaga. To jest płyta nagrana z potrzeby – artystycznej potrzeby wykrzyczenia tego, co leży na wątrobie, opowiedzenia o tym, co w głowie siedzi i co trzeba uwolnić. Podkreślone rasową gitarą, której towarzyszą niebagatelne i niesztampowe rozwiązania muzyczne. Nieoczywistość, zaskoczenie – to czeka Was najpierw. Później już tylko radość, wzruszenie, podziw. Taki jest Andrzej Nowak i takie są Złe Psy…”

***

Członkowie zespołu:
Andrzej Nowak założyciel i lider TSA & ZŁE PSY – wokal, gitara, ,
Michał Bereźnicki – perkusja
Adam Herbata Herbowski – gitara
Dariusz Kamiński – bass
Denys Ostrovnoi – Saksofon
Marcin „ROSPOR” Respondek – Puzon
Erwin Żebro – Trąbka

Andrzej Nowak:
gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, aranżer i producent muzyczny. Lider i założyciel zespołów TSA i Złe Psy. Uczestniczył w nagraniu około 70 płyt z różnymi wykonawcami w Polsce i za granicą. Laureat nagród muzycznych i kulturalnych. Kierownik muzyczny spektaklu Jerzego Gruzy „Jezus Chrystus Superstar”. Kolekcjoner instrumentów, motocykli, samochodów, pojazdów militarnych. Uwielbia psy rasy American Pit Bull Terier.

Andrzej Nowak jest głównym endonserem jednych z najlepszych na świecie ręcznie robionych wzmacniaczy Laboga oraz endonserem ekskluzywnej firmy Hagstrom gdzie używa najlepszych gitar tej firmy. Firma Hagstrom wyprodukowała gitarę sygnowaną nazwiskiem Andrzeja. Firma Laboga natomiast używa żółtego koloru niektórych wzmacniaczy jako reprezentacyjny kolor Andrzeja Nowaka

Ma w swojej kolekcji ponad 100 motocykli światowych firm między innymi Indian i Harley oraz BMW, ZUNDAPP, NSU, DKW, TRUMPH i inne. Z motocyklami związany jest od urodzenia i dlatego jest rozpoznawalny w całej Polsce jako motocyklista i dlatego jest autentyczny. Samochody i pojazdy militarne traktuje jako dodatek lecz są jego barwnym uzupełnieniem jego życia.

Koncerty Złych Psów są widowiskowe, a sceniczny magnetyzm i charyzma Andrzeja Nowaka dostarczają słuchaczom niezwykłych przeżyć i czynią z niego niekwestionowaną gwiazdę sceny.

Przeżyjcie to razem z nami już 25 stycznia w Klubie u Bulka!